Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? Vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem. A suliban szoktunk beszélgetni, meg hülyülünk, néha észreveszem,hogy keresi a társaságom. Múltkor beteg voltam, és rám írt, hogy hiányzom neki, és szivet küldött. Viszont a suliban van két lány is, akikkel nagyon jóban van ( amikor találkoznak, megölelik egymást, ugratják egymást), meg eléggé laza, flörtölős típus ( szereti mindenkinek "tenni" a fejét.) Szerintetek azért tetszem neki? Vagy engem is csak "hülyít"?
2012. febr. 3. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak hülyít, és meg fog fektetni.
2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig nehéz megállapítani másról, hogy mit érez. Saját tapasztalat. Elképzelhető, hogy bejössz neki.
2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nem is lehet ezt igazán tudni. Ha úgy veszed észre, hogy veled is inkább hülyülő viszonyban van akkor igen...egy vagy a sok közül.

Ezt te látod. Azok a csajok haverok neki.

2012. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sosem tudhatod,amíg nem kérdezed meg.


ha tetszel neki pár jel: törődik veled,megtesz érted dolgokat,puszival köszön,megérinti a válladat...


ha csak teszi a fejét akkor minden tevékyensége kimerül a szavakban,tehát nem tesz érted semmit...


viszont ha már tettek is vannak,meg érintések szemezések,akkor bizony az már szerelem is lehet...

2012. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, segítettek:)
2012. febr. 3. 19:29
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó: szerinted mikre kéhetném meg, hogy kiderüljön, hogy meg tesz-e értem dolgokat?
2012. febr. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!