Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Tetszem neki vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy srác..az új sulimban (most kezdtük a középiskolát) és egy párszor ráírtam a srácra. Tök jól elbeszélgettünk meg minden. Egyszer írtam h láttam a suliba,írta h ő is engem párszor,mondom majd köszönök akkor. Egy párszor köszöngettünk egymásnak majd elkezdtem visszaóvakodni ettől. Most már szinte nem is köszönünk egymásnak,kerüljük egymás figyelmét. (lett barátnője) Én viszont látom h sokszor néz rám meg minden mintha érdekelném,de nem tudom h mit csináljak. Lehet azért csinálja am ezt mert egyszer egy üzenetet írtam amibe benne volt h egyáltalán nem vagyok belé szerelmes meg minden csak ezt pletykálják és h mi a véleménye erről. Azt is írtam h már nagyon elegem van ebből az egészből,azt írta megérti. Ezután lett barátnője. Mi a véleményetek? Mit csináljak? (aki ír privit annak részletezhetem)

#tini #szerelem #párkapcsolat #kezdet #középiskola szerelem
2015. nov. 20. 17:17
 1/5 anonim válasza:

Én is sokszor köszönök lányoknak mégse vagyok beléjük esve.

Figyelni is szoktam az ismerősömet legyen az csak haver vagy rendes barát.

Ha be is jössz neki és azt leírtad, hogy nem tetszik neked akkor valószínű nem fog odaállni és azt mondani, hogy szeretlek. Az, hogy lett barátnője nem biztos, hogy ez az ok. Ahogy elolvastam azért olyan szorosan nem kötődtök egymáshoz így ha pontot akarsz tenni a történet végére oda kell menned és el kell mondanod mit érzel vagy különben nem fog SEMMI történni.

2015. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De volt egyszer h úgy köszönt h kicsit nyálasan.

Amit írtál nem tehetem mert az osztálytársaim barátja és az egyik a barátnője..

Jah és elég félénk vagyok...

Fel tudom-e valahogy kelteni az érdeklődését?

2015. nov. 20. 18:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én azt írtam h nem vagyok szerelmes belé nem azt h nem tetszik..lehet mégis úgy értelmezte?
2015. nov. 20. 18:16
 4/5 anonim válasza:

Biztos, ha én nekem valaki leírja, hogy nem szeret és nekem bejön akkor minél jobban kerülném és próbálnám túltenni magam rajta.

Az, hogy nyálasan köszön semmit nem jelent.

Ha meg félénk vagy, hogy keltsd fel az érdeklődését?

Kezdeményez beszélgetést az még nem nehéz :) Ha hirtelen feldobod neki ezt a témát, hogy mi a helyzet a barátnőjével/ van e valaki aki tetszik neki úgyis látni fogod rajta mit érez legtöbb esetben ha érez valamit akkor megzavarodik ezektől a kérdésektől.

2015. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy sosincs egyedül és félénk is vagyok.. :)

Tudom,ezt kéne tennem,de..

ha egyszer mondjuk mindketten egy helyen várnánk egyedül,akkor talán elkezdenék vele beszélgetni..

Egyébként én "jelekre" gondoltam,hogy adok,csak nem tudom,mit. Ha megpróbálok szemezni vele az jó?

(Már egy hónapja nem beszéltem vele és ugye még sose beszéltem vele élőben)

2015. nov. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!