Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy én tetszem-e neki :) Kedves velem amikor köszön a. nevemet is. mellé mondja, küzdősportolunk , vannak védőfelszerelések és mondta, hogy beköti nekem és. levenni is segített :D Szokta néha piszkálni a hajam :D Megszokott nevettetni, és egyszer egymás mellett ült mindenki ő mellettem és átkarolt :) Mondta hogy jófej vagyok és szombatonként kevesen vagyunk edzésen, ma is piszkálta a hajam és sokszor volt mellettem amikor pihi volt vagy ilyesmi :D kedden és szerdán van még edzés de nem mindig vagyunk mindketten . :):):D:D 15/L

2015. nov. 21. 16:38
 1/4 anonim válasza:
Biztos h bejossz neki valamennyire mert csak uugy senkit nem szoktak átkarolgatni!😊 Biztos nem jon be egy kisit sem? Mert ha igen szerintem nyiss fele beszeljetek meg egy talit (nem feltetlen kell randinak lennie csak ugy talizni) aztan valahogy ugyis szoba fog keveredni ez a tema.
2015. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is biztos, hogy tetszel neki... Innentől kezdve csak azt tudom mondani, hogy sok sikert!:)
2015. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, milyen aranyos és romantikus ez az egész! *-* Szerintem tuti, hogy bejössz neki! ;)
2015. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint igen :)
2015. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!