Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Barátnőm megharagudott rám mert szekáltak engem hogy csak fogadásból jött össze velem, meg hogy dagadt, meg hogy nem illünk össze. Ezért rákérdeztem hogy nem baj hogy kórosan sovány vagyok mert ő egy kicsit teltebb lány. Aztán mondtam hogy nem kövér és nekem így tetszik. Erre letiltott és még beszélni se akar velem. Egyesek azt mondták hogy időre van szüksége mások azt mondták felejtsem el. De nem akarom elfelejteni mert ő az első lány akit imádok. Van még esélyem nála vagy veszett fejsze nyele?? Ja és még magasvérnyomásom is van mint betegség örökletes. Nagyom szeretem nem akarom elveszíteni. Köszi a válaszokat. Bocsi ha nem teljesen jó a helyesírásom.

2015. nov. 24. 18:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a támogatást. Hála annak hogy harcoltam érte megbeszéltük és együtt maradunk vagyis újra járunk. Köszönöm mégegyszer
2015. nov. 26. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!