Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Barátnőm megharagudott rám mert szekáltak engem hogy csak fogadásból jött össze velem, meg hogy dagadt, meg hogy nem illünk össze. Ezért rákérdeztem hogy nem baj hogy kórosan sovány vagyok mert ő egy kicsit teltebb lány. Aztán mondtam hogy nem kövér és nekem így tetszik. Erre letiltott és még beszélni se akar velem. Egyesek azt mondták hogy időre van szüksége mások azt mondták felejtsem el. De nem akarom elfelejteni mert ő az első lány akit imádok. Van még esélyem nála vagy veszett fejsze nyele?? Ja és még magasvérnyomásom is van mint betegség örökletes. Nagyom szeretem nem akarom elveszíteni. Köszi a válaszokat. Bocsi ha nem teljesen jó a helyesírásom.

2015. nov. 24. 18:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

14 évesen én is ilyen voltam, ha összevesztünk, kb ilyen tartalmú leveleket küldtem.

Elég rossz ötlet volt, utána rájöttem h ha ezt csinálom, napokig vagy akár hetekig húzzák a békülést, kiélvezik a helyzetet, meg ha így esdekelsz, akk még inkább úgy érzik h igazuk van és mennyire nagyon komoly megbántás amit tettél. Sokkal többet szívsz így.

Ellenben ha békén hagytam őket sértődés után, vagy max óvatosan beismertem ha hibáztam, de nem mentem el ilyen szintekig, sokkal hamarabb békülés lett a vége. Egyik barátnőm egyenesen olyan volt h pár hónap után rájöttem h még ha igaza is van akkor se szabad beismernem egy vitában, mert akkor hetekig hallgathatom (ha felhoztam az ő valamelyik régebbi hibáját, hogy "bezzeg ő is", akkor elég hamar máshogy látta a dolgokat, pár órán belül kibékültünk).

Persze nem minden lány olyan, mint amilyeneket leírtam, lehet, hogy a tiednél az a célravezető, amit te csinálsz.

18/F

2015. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem így lesz mert tiszta depis vagyok most
2015. nov. 24. 19:51
 13/21 NeymarjrLau ***** válasza:
Szerintem is kicsit nyálas amit írtál neki, de ettől függetlenül ha szeret, akkor kibékültök.
2015. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ezt írta nekem:Úgy döntötem hogy neked jobb lesz nélkülem

Sokak szerint nem ilek hozád küztük te is szóval mindenkinek jobb lesz

Jó volt megismerni amedig nem mondtad azt

Remélem nem fogunk sokat találkozni és ha találkozunk is akor sem utáljuk majd egymást

Szia

2015. nov. 24. 20:56
 15/21 A kérdező kommentje:
Még van esélyem??????
2015. nov. 24. 20:56
 16/21 anonim ***** válasza:

De az mi,hogy sokak szerint nem illek hozzád,meg szerinted sem?Ezt mondtad?Akkor gyorsan szívd vissza és mondd meg neki,hogy nem így van...és mi a halálért érdekli,hogy mások mit gondolnak?Ezt most itt szerintem ne add fel,küzdj érte,ameddig csak tudsz.Ne már,hogy ilyen kis baromság miatt szakítson veled :D Ez hülyeség.

Mondd meg neki,hogy szereted,írd le neki normálisan(és ne ilyen tipikus nyálas szappanoperás szöveggel),hogy mit érzel iránta,hogy konkrétan mi az az ok,ami miatt így döntött.Ha komolyan egy ilyen miatt kidob,akkor nem normális..

15/L

2015. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ez az ok. De akárhogy mondom neki akkor se hallgat meg

Segítsetek nekem. Aki segítene írjon privi üzit és ha Megmondom akkor segítene Facebookon vele beszélni. Annak nagyon megköszönném.

2015. nov. 24. 21:04
 18/21 A kérdező kommentje:
Az nagyon nagy baj hogy a barátnőjéhez fordulok segítségért hogy segítsen nekem hogy beszélhessek a "volt" barátnőmmel??
2015. nov. 24. 21:15
 19/21 A kérdező kommentje:
Hagyjuk vége van 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 pont az történt amit nem akartam
2015. nov. 24. 22:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezheted a barátnőjétől,hogy adjon tippeket,hogy esetleg mivel engesztelhetnéd ki a lányt :) Hátha bejön,és vissza tudod szerezni ;) Ha azt is mondod,hogy vége...ne add fel,próbálkozz,amíg lehet ;)
2015. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!