Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok nagyon és neki nincsen patanása de nekem sajnos vagy de kenem és azota sokal szeb de még most is van az arcom patanás és félek atol hogy azt mondja nem tecesz nekem és én bele halnék aba ö érte bármi lenék nem a gravitácio tart a földön hanem ö van esélyem nála? ha kenem az arcom meg még börgyogyázatra is el megyek érte bármit meg tenék érte köszi a válaszokat
2015. nov. 19. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy???


menj kozmetikushoz néha

2015. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használj babaszappant. Én is azt használok és csoda történt az arcommal. Gyönyörű lett. Mivel a szappan leszárítja a pattanásokat. Hátha neked is segít. Fürdés közben vizezd be az arcod és a tenyeredet dörzsöld be jó alaposan babaszappannal persze a darabos babaszappant használd. Majd a tenyeredről a szappant vidd fel a pattanásos területekre. Hagyd rajta kb 2 percig aztán mosd le. Ismételd meg ezt minden este, és hamar fogod látni a javulást. Én a babaszappan mellé használom még a Clean&Clear géljét, és a Fabulon Tini Toniknak a folyékony változatát. Nekem a Clean&Clear segített még rengeteget, talán többet mint a babaszappan. Ajánlom ezt is. :)
2015. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A legfontosabb dolog amit tehetsz hogy nem lógsz el Magyar órákról....
2015. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 15 éves vagyok és clearskin meg tini lérémel kenem az arcom még szapanal nadin a márkája patanás le szárito meg dermofil az alkoholos és sima lett az arcom de még most is van patanás
2015. nov. 19. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem pl egyaltalan nem zavar ha valaki pattanasos az sem ha nagyon. A lenyeg a szemelyised meg h kedves vagy-e, inteligens vicces meg ezek a fontos dolgok. Laglabbis nalam ezek. Ne foglalkozz a pattanasaiddal ha a csaj emiatt nem bir akk nem normalis( max teged nem bir ha nem bir de a pattanasaid szerintem nem zavarjak de igy ebbol nem tudunk velemenyt mondani mert se a lanyrol se a helyzetetekrol nem tudunk sokat szoval....)meselhetnel meg. Ha akarod szivesen segitek
2015. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lányba én szerelemes vagyok de ö biztos hogy nem a patanásaim miat ):
2015. nov. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!