Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Jó barátok voltunk, sokat röhögtünk együtt. Egy ideje sokkal félénkebb velem, néha érzem hogy néz és mikor odanézek elkapja a tekintetét de ha mosolygok visszamosolyog.. Mindig. A haverja róla kérdezgetett többször is, hogy mit gondolok róla..

Nekem tetszik, sőt... De annyira félénk fiú hogy szerintem soha nem kezdeményezne ennél többet. Ha már nagyon hiányzik ráírok valami kamu indokkal, mindig mosolygok, próbálok beszélgetni. Nem esik le neki?!

Mit csinálhatnék még? Azért nem én akarom "felszedni" szó szerint..:D De már nem bírom ezt tehetetlenséget..

16/L


2015. nov. 21. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szeret,de nem mutatja annyira
2015. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak kérdezd meg, hogy bejössz-e neki, pl.:

Szia XY, azt szeretném kérdezni, hogy bejövök-e neked, mert úgy vettem észre, hogy igen, és ha nekem te nem is tetszel, akkor sem bírtam tovább ezt a folyamatos semmitelenséget, úgyhogy barátok még lehetünk, de semmi komoly...

Ha tetszik, akkor meg nyugodtan kezdeményezz!

Ha meg nem akarod megbántani, akkor légy vele kedves, de érzékeltesd azt, hogy nem akarsz tőle senkit, és fordítva sem!

2015. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!