Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nm szeret belem senki!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nm szeret belem senki!?

Figyelt kérdés
Nagyon faj h semki sem vesz eszre es h az emberek csak akkor ertekelnek ha memonek adom magam de az nm is en vagyok (lany vagyok) nm ertem mi anproblema velem okos vagyok szep magas es formas kedves es turelmes jol oltozkodom ... Talan az a baj h kicsik a melleim!?

2015. nov. 15. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmes vagyok beléd!

... majd valaki beléd szeret.

2015. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen az ,nem kell neked pasi
2015. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan már, azt, hogy az miatt nem szeretnek beléd, mert kicsik a melleid, azt most verd ki a fejedből, butaság.. :)
2015. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi lehet a baj veled mert nem ismerlek téged. A melled méretével ne törődj mert nem ezen múlik nekem elhiheted. Nem tudom hány éves vagy és iskolás vagy-e még vagy már dolgozol, de sajnos a mai fiatalok nagy többsége komolytalan még 20 évesen is, és neked lehet idősebb párt kellene találnod magadhoz képest vagy a korosztályodból egy olyat akivel egy hullámhosszon vagytok, de ehhez meg kell ismerjétek egymást. Ha csinosan öltözködsz és mindig mosolyogsz, meg vidám vagy, biztos találsz majd magadnak valakit előbb utóbb.


Tudom hogy könnyen beszélek, de én sem vagyok jobb helyzetbe 23 éves férfiként még sosem volt barátnőm. Egyrészt az alkatom miatt nem jöttek be nekem, és sokan elnyomtak evégett és csendes, zárkózott lettem. Tettem ellene hogy jobb legyen főleg amikor elkezdtem dolgozni, most jól érzem magam, senki nem bánt, az önbizalmam is jó lett csak ugye én rájöttem meg már mások is mondták hogy a koromhoz képest komoly vagyok és sokak szerint 26-28 évesnek nézek ki. Én nekem a korosztályomban meg a nálam fiatalabbaknál nagyon nincs esélyem sokan mogorvák velem, meg flegmák, másokkal meg kedvesek, pár kivételtől eltekintve, de ugyanakkor a 30-40 es korosztály meg nagyon bír engem, bár igaz mind foglaltak de pl egy 40 éves nő elmondta nekem hogy érettebb vagyok és nekem érdemesebb lenne a nálam 10 évvel idősebbekkel próbálkoznom, ezzel még nem is lenne baj csak ez még nehezebb a korosztályomban is akik még normálisak ők persze foglaltak is. Tudom ez nehéz helyzet mert ismerek egy lányt aki ugyanígy van mint én pedig ő egy szőke bombázó csak ő igen normális és okos csaj, én sem hittem el. Vele is csak azért nem jöttem össze mert messze lakik és nem akarunk távkapcsolatot meg most hogy pár hónapja Németországba ment ki dolgozni meg tanulni így örülök ha heti egyszer tudok vele beszélgetni.


Sajnos ez van, nem tudom miért nem tudnak téged szeretni én állítom hogy nincs veled baj csak épp nem jó helyen keresgélsz, és szerintem hasonló helyzetben vagy mint én hogy a jellemed már komoly és kedves nem a flegma hozzáállású csaj aki csak játssza az aranyos kedvest amikor egy bunkó pasit talál magának.


Sajnos ez van és sajnos elég felszínes világban élünk mert sokaknál a külső a fontos, és a külsőnek is a mai divatnak kell hogy megfeleljen. :(

2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért "szeretne beléd", mert nagyok a melleid akkor az nem szeret!! Tudom, hogy ez milyen szar...próbáld meg elterelni vmivel a gondolataidat, ne filózz rajta túl sokat, a lehető legkevesebbet legyél egyedül, mert attól csak még rosszabb lesz.
2015. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
szar a világ sajna egyedül maradsz
2015. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!