Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt együtt aludtam egy lánnyal, akit én már évek óta nagyon szeretek. Ez már nem az első együtt alvás volt, már a sokadik. Az ilyen alvásoknál mindig valamikor éjszaka felkelek arra hogy a lány hozzám van bújva, aztán én ezt viszonzom. De a most legutóbbi alvásnál már több volt, átkaroltam és simogattam a hátát, meg néha beletúrtam gyengén a hajába, meg az arcát is simogattam, és ő ezeket hagyta, és egy kis idő múlva olyan visszahúzódóan, szégyenlősen ő is átkarolt és simogatott és még jobban simult hozzám. Na most azért kérdezem hogy szeret-e mert hát ő az unokanővérem...rohadtúl szeretem őt, és egyre jobban érzem én is hogy ő is így érez csak mivel rokonok vagyunk ezért nem merek semmit csinálni. Szerintetek szeret, hogy ha ezt csinálta éjjel?

Én 15/F, ő 15/L.

A válaszokat köszönöm!



2015. nov. 15. 08:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Juj ez durva
2015. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egyes, szerinted szerethet?
2015. nov. 15. 08:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Milyen kozeli rokon, unokatestver? Egyebkent almodas kozben barmi megtortenhet, en a helyedben ovatosan rakerdeznek, de csak akkor, ha nem NAGYON kozeli rokon.
2015. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Bar....ha nagyon kozeli rokonod akkor inkabb probald ezt hagyni..:/
2015. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elso voltam :D
2015. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Első unokanővérem, nem álomban volt, fent volt ő is, és ez biztos.
2015. nov. 15. 09:37
 7/18 anonim ***** válasza:
U, az nagyon kozeli. Szerintem uljetek le es beszeljetek meg. Az lenne a legjobb teendo.
2015. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És hogy ha szeret ő is? Akkor mit csinàljak? Mert csak azért mert mint kapcsolat az nem tudom hogy működne, de én nagyon szeretném.
2015. nov. 15. 10:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy sokkal jobban jarnatok mindketten, ha ebbol nem lenne semmi. Csak gondold vegig, hogy mennyit piszkalnanak es bantananak a rokonok azert mert egyutt vagytok, vagy milyen gaz lenne ez egy karacsonyi vacsoranal.
2015. nov. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És ha titkolnánk? Akkor nem tudnának rólunk a rokonok.
2015. nov. 15. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!