Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, vagy csak játszadozik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy csak játszadozik?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szerttem bele az egyyik osztálytársamba. Kedves velem, megdícsér, folyton képet küld Facebook-on a kutyájáról meg a kedvenc hobbijáról, egy héten legalább kétszer rám ír. Viszont az egyik barátnőmnek azt írta, hogy ő megvédi őt, mert egy hülye fiúú szekálta. Több utalást is tettek arra a haverjai, hogy tetszik neki a barátnőm, de ő csak röhögött, és azt mondta, hogy máskor hülyéskedjenek. Sajnos (vagy nem sajnos) a padtársam lett ebben az évben, és én beleremegek, amikor egyszerűen rámnéz. Én a szemébe nézek, viszont ő.. hát ő nem tudom, hogy hova néz, mert én teljesen elmerülök benne. Márciusban boldog nőnapot kívánt, meg minden, de kezdek attól félni, hogy csak hülyéskedik velem. Én próbálok laza lenni, de nem mindig sikerül. Bár azért általában kívülállók nem mondják meg, hogy tetszik nekem, annak ellenére, hogy az összes barátom tudja (kivéve az említett barátnőt).

Mit tegyek? Tényleg tetszem neki, vagy mi??!! Nem akarom, hogy ezért az ultrahiperszuper menő fiúért elromoljon a barátságom a másik lánnyal.

Légyszi, segítsetek! Köszönööm!


2015. nov. 12. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Halvány liláskék gőzfogalmam sincs, hogy mit kéne tenned! Mondd el neki, bár valószínűleg már úgyis leszűrte, aztán ennyi. Lesz, ami lesz. De ezt miért kell így túlreagálni? Odamész, elmondod neki és akkor fognak alakulni a dolgok. Ha nem teszel semmit, akkor semmi nem lesz!
2015. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt írnám amit az első.
2015. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy erős barátságot alakít vagy bejössz neki :D

Viszont a barátság csak szenvedéssel jár ha nem tetszel neki, szóval csak vidd rá a témára az órán egy papíron az stílusos és nem kell paráznod ,hogy hülyeséget mondasssz :D De csak semmi romantika csak az alapok-Utalsz rá ,hogy tetszik neked de nem mondod konkrétan!

Sok sikert! ;) Remélem sikerrel jársz!

2015. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!