Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak játszadozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak játszadozik?

Figyelt kérdés
Van egy srác ki nagyon sokat tett értem és szeptember óta helyet foglal a szívemben. Nem sokkal utána eltűnt, akkor barátom lett kivel azóta már szakítottunk mert nem éreztem tisztességesnek ezt vele szemben, hogy közben mást is szeretek!Mostanság jókat beszélgettünk, kacérkodott meg minden és újra bele szerettem.Egyszer csak bejelentette a srác hogy tetszik neki egy közös ismerősünk, ki 5évvel idősebb nála...ez nagyon rosszul érintett és ezt meg is mondtam neki, sajnálkozott és látszott rajta hogy bánja a dolgot. de most nem tudom mit érez irántam és a másik csaj iránt...Én szeretem őt és vele akarok lenni!:(:( Úgy látszott mintha komolyan gondolná, de mostmár nemtudom mit jelentek számára.
2009. nov. 29. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy mást szeret. Nem értem, hogy hol itt a kérdés. Nem szeret téged. Nem játszadozik, mert se egy szóval se egy tettel nem is mutatott semmi olyat irántad, ami azt igazolná, hogy szeret. Ennyi.
2009. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak a barátod és semmi több.

Ha nem haboztál volna elmondani neki, hogy ő egy kicsit többet jelent neked, akkor talán még esélyed is lett volna. Viszont az, hogy halogattad, közben még egy másik sráccal is kavartál, így számára nem voltál "szabad préda". Lehet, hogy ő is eljácott ezzel a gondolattal, és ő is ugyanígy érzett, csak látta, hogy összejöttél valakivel, nem akart tolakodó lenni, nem akarta, hogy rámenjen ezzel a barátságotok, így más lány felé fordította a figyelmét.

24F

2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Ha kellenél neki, nem beszélt volna a másik nőről.

Amúgy sem lehet valami észlény, ha nem vágta, hogy tetszel neki.

Vagy nem voltál elég egyértelmű.

Vagy csak szimplán nem érdekli.

2009. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!