Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt együtt aludtam egy lánnyal, akit én már évek óta nagyon szeretek. Ez már nem az első együtt alvás volt, már a sokadik. Az ilyen alvásoknál mindig valamikor éjszaka felkelek arra hogy a lány hozzám van bújva, aztán én ezt viszonzom. De a most legutóbbi alvásnál már több volt, átkaroltam és simogattam a hátát, meg néha beletúrtam gyengén a hajába, meg az arcát is simogattam, és ő ezeket hagyta, és egy kis idő múlva olyan visszahúzódóan, szégyenlősen ő is átkarolt és simogatott és még jobban simult hozzám. Na most azért kérdezem hogy szeret-e mert hát ő az unokanővérem...rohadtúl szeretem őt, és egyre jobban érzem én is hogy ő is így érez csak mivel rokonok vagyunk ezért nem merek semmit csinálni. Szerintetek szeret, hogy ha ezt csinálta éjjel?

Én 15/F, ő 15/L.

A válaszokat köszönöm!



2015. nov. 15. 08:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Huh, figyelj, ez nagyon közeli. Nekem az 1.unokatesóim olyanok, mintha a húgaim lennének, csak kevesebbet vagyok velük, mint egy testvér. De ezt ne rontsátok el, a családban ez hatalmas botrány lenne. Sajnálom, hogy ez történt :/ de ezt tényleg ne. Úgyse tudna titokban maradni.
2015. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez az egy a baj...hogy majdnem a testvérem. De szerethet engem? Azért viselkedett úgy az éjjel nem? Nagyon nem pasizós, fiúja sem volt még.
2015. nov. 15. 12:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéljétek meg. Ez elég komoly problémákat okozhat.

15/F

2015. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg elég valószínű,hogy szeret,vagy vonzódik. Előző voltam.
2015. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek a normális választ. :)
2015. nov. 15. 13:37
 16/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Ez amúgy nagyon különös, hogy kialakul vonzalom 2 közeli rokon között. Mert h az egyik a másikba még megértem vhogy, de hogy mindketten, ez különös. Egyébként kérdésedre válaszolva, vmit érezhet, mert én tuti nem csinálnám ezt. Hiszen mondtad, hogy egyértelműen odabújt, átölelt, stb. Így nem alszik senki egy számára közömbös emberrel (vagyis vonzalomra gondolok). Szóval vmit kezdj ezzel. Utalgass rá, hátha kiböki magától, ne támadd le, nehogy aztán megijedjen, vagy hülyének nézzen. Csak úgy finoman közelítsd ezt a témát, mert ez így nagyon kényes, hogy közeli uncsitesók vagytok.

2015. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én se gondoltam hogy csak úgy mondom neki hogy szeretlek mint lányt. Elég hülye szituáció lenne :/ Majd még megnézem következő vele alvásoknál hogy ugyan így fog reagálni ha simogatom ha hozzám bújik. De amúgy nem tudom milyen amikor egy lány felizgul de mikor már egy ideje simogattam és az arcát is simogattam, akkor már a levegő vétele az olyan izgatott vagy nem is tudom milyen volt, hangosabban vette a levegőt és gyorsabban. De közben ő is simogatott. Felizgulhatott?
2015. nov. 15. 17:32
 18/18 anonim válasza:
Olyan mintha a saját történetemet olvasnám, csak nálam még együtt alvás sincs. 20/F
2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!