Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Sos

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Sos

Figyelt kérdés
Van egy srác,akinek tetszettem,de otthagytam. Most pedig én szerettem belé,de ő már nem szeret.:( Külön sulikba járunk,de minden héten találkozunk minimum egyszer külön programon.
2015. nov. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Vald be neki hogy szereted és hogy több időt szeretnél vele eltölteni. Ha ez nem sikerül akkor próbáld meg elfelejteni. Ha azt mondja hogy időre van szüksége akkor harcolj érte mert ha én ezt mondanám hogy időre van szükségem akkor másba vagyok szerelmes. 14/F
2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már bocs, de a szerelem nem múlik el olyan gyorsan így ha bejöttél neki akkor még most is bejössz neki.

Mivel ahogy hallom te futamodtál el így neked kell kezdeményezned az egyik közös programotokon.

2015. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!