Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam és egyben jó barátom és hát szeretem. Nagyon. Nincsenek rá szavak és sosem éreztem még ilyet <3 Sok lánybarátja van, van egy, akivel különösen jóban van és összekulcsolt ujjakkal kézenfogva járkálnak néha, bár inkább a csaj nyomul úgy vettem észre, de mindkettőjük szerint nincs köztük több barátságnál. (Amúgy a társaságunkban a barátsághoz hozzátartoznak a rövid ölelések, hasonló.) De ilyet még nem láttam tőle soha, mint ami ma történt.

Szóval ma észrevették a barátaim, hogy nem vagyok túl jól és kérdezgettek. Elmondtam nekik, hogy mi a baj (azt most nem írnám le), akkor a fiú időnként megsimogatta a karom vagy hátulról a vállamra tette a kezét meg ilyenek, szerintem ezek szokásos baráti gesztusok. Aztán egy barátnőmmel vártam, hogy jöjjön az ofő, mert szerettem volna vele beszélni és kicsit ugye könnyeztem, a barátnőm vigasztalt. És nem teljesen emlékszem mindenre mert el voltam foglalva azzal, hogy szívinfarktust kapok :D <3 Szóval a fiú csak megsimította a karom, én odanéztem, hogy ki az, aztán ölelésre nyújtotta a kezét. Persze viszonoztam, és szorosan összeölelkezve álltunk egy ideig a tömött folyosón, olyan jó volt, csak azt kívántam bár örökre így maradhatnánk, mintha minden a helyére került volna. Teljesen elvesztettem az időérzékem, fogalmam sincs, mikor mozdultunk meg. Ő mozdult először, mert már lassan kezdődött volna az óra, de még mindig egymás előtt álltunk, mindkettőnk karja lecsúszott a másikéra, és úgy néztük egymást még egy darabig, megintcsak nem tudom meddig. Majd lépette egyet a terem irányába, közben a karunkról átcsúszott a kezünk a másik kezére, és fogtuk, csak akkor engedtük el, mikor már elég távol voltunk egymástól. Olyan gyengédek voltunk mind a ketten... Annyira más volt, mert eddig is volt olyan, hogy spontán megölelt (akár hátulról meglepetésszerűen), vagy a vállamra hajtotta a fejét, de ez valahogy nekem mélyebbnek tűnt. Később, utolsó két órán kiment a tanár a teremből (mi két külön csoportban vagyunk, de mindkét tanár kiment), ő átjött hozzánk, nem kifejezetten hozzám, de szembe sétáltunk egymással, búcsúzóul sétálás közben gyorsan megint megölelt(ük egymást).

Annyira szeretem, hogy az már fáj és olyan jó lenne, ha lenne ebből valami, ha ő is ugyanúgy érezne.

Kérlek segítsetek. Szerintetek ez simán barátság vagy több? Csak megsajnált, vagy volt ebben más is? Vajon ő is hasonlóképpen érez?



2015. nov. 17. 17:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ma behívott angol előtt a terembe megmutatni az új trükkjét :3 Éééés két barátnőmmel elhívott magukhoz egyik hétvégére filmezni meg ilyenek *o* <3
2016. febr. 10. 20:43
 22/27 A kérdező kommentje:
Btw hétvégén ezzel a két barátnőmmel filmezett és megint tervezik é elhívott :3
2016. febr. 10. 20:44
 23/27 anonim válasza:

Meselj még *.*

Am.. Hány évesek vagytok?

2016. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hát tegnap pl csinált csak nekem egy új kártyatrükköt :3 Ma meg nagyon féltem egy dogától és mikor említettem, megölelt *-* <3 Valahogy ritkábbak lettek az ilyen alkalmak, de most megint megölelt. Meg olyan kölyökkutya szemekkel nézett rám, amitől tudja, hogy vagy bűntudatom lesz, ha nem engedtem neki valamit és meg kell ölelnem, vagy ha nincs előzmény, akkor is meg kell ölelnem :D Azt is észrevettem, hogy csomót odasandít hozzám akkor is, ha mással beszél, meg ha megnevettet valamivel, ő is elneveti magát, vagy mosolyog és nagyon aranyos :3
2016. febr. 25. 17:10
 25/27 A kérdező kommentje:
Imádom, mikor péntekenként töriórán szemezünk *-* Valahogy mindig egymásra téved a tekintetünk :3 <3
2016. márc. 13. 20:23
 26/27 anonim válasza:
Osszejottetek maar?
2016. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Visszatértem updateelni, hát, voltak utána bulik meg minden ahol jól elvoltunk, aztán október elején kiderült, hogy van egy csaj, aki bejön neki és nem én vagyok az. Kellett egy kis idő, mire elhittem, hogy túltettem magam rajta, addig is beszélgettünk, mint barátok és sokat megtudtunk egymásról meg minden. A csajról fogalmam sincs, de a túltevésemről annyit, hogy márciusban felmerült a gyanúja, hogy randira hív, hetekig úgy is viselkedtünk, mint akik nem csak barátok, ifyouknowwhatimean, aztán valami történt és először ignorált meg kevesebbet volt a környéken, aztán visszalényegült haverrá, de látszik rajta legalább, hogy mi van. Szóval idő és bénaság kérdése az egész azt hiszem. Vagy nincs is kérdés. Mindenesetre nagyon sokat tanultam már ebből is és akárhogy is lesz, hálás vagyok neki nagyon. Meg azoknak is, akik itt bármilyen formában segíteni próbáltak és tanácsokkal ellátni, hihetetlen így visszaolvasni a több, mint egy éves dolgokat.
2017. máj. 28. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!