Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam és egyben jó barátom és hát szeretem. Nagyon. Nincsenek rá szavak és sosem éreztem még ilyet <3 Sok lánybarátja van, van egy, akivel különösen jóban van és összekulcsolt ujjakkal kézenfogva járkálnak néha, bár inkább a csaj nyomul úgy vettem észre, de mindkettőjük szerint nincs köztük több barátságnál. (Amúgy a társaságunkban a barátsághoz hozzátartoznak a rövid ölelések, hasonló.) De ilyet még nem láttam tőle soha, mint ami ma történt.

Szóval ma észrevették a barátaim, hogy nem vagyok túl jól és kérdezgettek. Elmondtam nekik, hogy mi a baj (azt most nem írnám le), akkor a fiú időnként megsimogatta a karom vagy hátulról a vállamra tette a kezét meg ilyenek, szerintem ezek szokásos baráti gesztusok. Aztán egy barátnőmmel vártam, hogy jöjjön az ofő, mert szerettem volna vele beszélni és kicsit ugye könnyeztem, a barátnőm vigasztalt. És nem teljesen emlékszem mindenre mert el voltam foglalva azzal, hogy szívinfarktust kapok :D <3 Szóval a fiú csak megsimította a karom, én odanéztem, hogy ki az, aztán ölelésre nyújtotta a kezét. Persze viszonoztam, és szorosan összeölelkezve álltunk egy ideig a tömött folyosón, olyan jó volt, csak azt kívántam bár örökre így maradhatnánk, mintha minden a helyére került volna. Teljesen elvesztettem az időérzékem, fogalmam sincs, mikor mozdultunk meg. Ő mozdult először, mert már lassan kezdődött volna az óra, de még mindig egymás előtt álltunk, mindkettőnk karja lecsúszott a másikéra, és úgy néztük egymást még egy darabig, megintcsak nem tudom meddig. Majd lépette egyet a terem irányába, közben a karunkról átcsúszott a kezünk a másik kezére, és fogtuk, csak akkor engedtük el, mikor már elég távol voltunk egymástól. Olyan gyengédek voltunk mind a ketten... Annyira más volt, mert eddig is volt olyan, hogy spontán megölelt (akár hátulról meglepetésszerűen), vagy a vállamra hajtotta a fejét, de ez valahogy nekem mélyebbnek tűnt. Később, utolsó két órán kiment a tanár a teremből (mi két külön csoportban vagyunk, de mindkét tanár kiment), ő átjött hozzánk, nem kifejezetten hozzám, de szembe sétáltunk egymással, búcsúzóul sétálás közben gyorsan megint megölelt(ük egymást).

Annyira szeretem, hogy az már fáj és olyan jó lenne, ha lenne ebből valami, ha ő is ugyanúgy érezne.

Kérlek segítsetek. Szerintetek ez simán barátság vagy több? Csak megsajnált, vagy volt ebben más is? Vajon ő is hasonlóképpen érez?



2015. nov. 17. 17:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De ma meg olyan volt, mintha meg sem történt volna, órán néha néztük egymást és akkor mosolyogtunk de egyébként szinte semmi, csak szokásos haveroknak tűnünk. Nem érteeem
2015. nov. 18. 19:24
 12/27 Lola trcs válasza:
Szia! Szerintem ne mond el az érzéseidet 1. sorban barátkozz vele többet ha igazán tetszik néha nem árt egy kis elő ítélet :) a lány barátoddal kézen fogva jár . Az nem jó szerelmesek teljes mértékben mondhatnám csak nem akarlak megijeszteni :( figyelj azt mondja a barátnőd is hogy nincs köztük semmi? Milyen régi barátod ? Ha új lehet nem is igazi lehet álca :((sajnos) Kérdezz rá újra a fiú igazi gesztusokat tesz mint barát ez aranyos :) ha szomorúnak találod te is adj gesztusokat ölelés Stb: egyenlőre ennyi ha van változás írj! :)
2015. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

ESEMÉNY!

Csak kicsi, de akkor is. Szóval volt a fiúnál egy buli ahol kilencen voltunk. Tök jó volt, jól éreztük magunkat. A fiú egyik barátja hozott duplot (tudjátok, az a csoki), de ilyen különlegeset, amelyikeknek a csomagolására különböző dolgok vannak írva. Ilyenek voltak, hogy "köszönöm", "sok szerencsét", "be happy", "neked" és "te&én". Több volt mindegyikből, utóbbiból 2. A fiú kiosztotta, elém egy "te&én" feliratút tett. Onnantól figyeltem, hogy ne kapjak szívinfarktust, meg persze, hogy olvassa e, hogy kinek milyet ad, vagy csak véletlenszerűen csinálja. ÉS OLVASTA! <3 *-* És körbenéztem, meg mindenki hangoztatta, hogy milyen feliratút kapott, és csak nekem volt ilyen feliratú, meg neki. Ráadásul 1 még maradt, amin más felirat volt, simán odaadhatta volna azt is, de mégsem tette. Ez most diszkrét célozgatás lenne?

Oké, kicsit vicces meg infantilis dolog, hogy egy csokipapírról próbálom eldönteni, hogy érez e valamit vagy sem, de ez 2 barátnőm (nem voltak ott, csak meséltem) szerint is több mint feltűnő :D

Én lennék a legeslegeslegboldogabb, ha lenne ebből valami, nagyon szeretem <3

Egyébként a szilvesztert is együtt töltjük, egy barátnőmnél alszunk, meg találkozunk majd többen is a téli szünetben, nagyon várom :)

Nekdtek mi a véleményetek eddig? Csak mert eddig elég megoszló válaszok jöttek.

2015. nov. 29. 14:14
 14/27 A kérdező kommentje:

Amúgy utolsó, érdekes, hogy mostanában nem láttam őket kézenfogva. De a mi baráti körünkben megszokott, hogy ölelgetjük egymást meg néha fogjuk egymás kezét, de én legfeljebb ölelgetni szoktam, ezért volt meglepő A helyzet, amit ugye a kérdés alatt meg lehet tekinteni :D

Amúgy mindketten tagadják, hogy együtt lennének/lettek volna, sokszor összegyanusítják őket, emiatt volt, hogy már megszivattak vele pár osztálytársamat, hogy azt mondták, hogy együtt vannak, közben nem. Mindig nevetnek ha ezt felveti valaki és tagadják, hogy ők bizony nevörevör. Én pedig mindkettőjükkel vagyok olyan viszonyban, hogy elhigyjem, hogy nincsenek együtt, ha azt mondják nekem is.

2015. nov. 29. 14:20
 15/27 A kérdező kommentje:

Most így téli szünet előtti utolsó nap olyan édes volt, kb folyton ölelgettük egymást, meg miközben beszélt, átkarolt (mellette ültem) én meg a vállára hajtottam a fejem és annnnyira szeretem, hogy az leírhatatlan, de komolyan. <3

Meg kb egy héttel a szünet előtt vittem be egy franciakártya paklit a suliba mert a fiú szokott trükköket csiálni és nagyon ügyi, de panaszkodott, hogy a bátyja kártyáit kell használnia, én meg bevittem az enyémeket, hogy nézze meg, hogy alkalmas e. Elvolt vele, tetszett neki, óra végén (helyettesítés volt, nem kellett csinálnunk semmit) visszaadta. Párbeszéd:

ő: -Tessék, a kártyáid, és köszi. *odacsúsztatta a padomra*

Én: -De ezek a tieid. *visszacsúsztattam*

Ő: *kérdőn néz*

Én: -De neked szeretném adni őket.

És szépen megköszönte meg mondta, hogy szeret, de persze így barátian (külföldön élek, ezen a nyelven lehet mondani a szeretleket kétféleképpen, barátian és szerelmesen, 2 különböző kifejezés létezik rá.)

Aztán a folyosón mikor letettük a táskáinkat, szembejött velem kitárt karokkal és csak annyit mondott, hogy

"Gyere bújj ide." és megöleltük egymást, aztán megint mondta, hogy szeret én meg viszonoztam és erre nevetett.

Az udvaron szünetben trükközött (a tőlem kapott kártyákkal, azóta is azokat hordja magánál *-* <3 ) és nagyon bátran cselekedtem-megöleltem! :) Erre azt mondta, hogy "én is szeretlek" kicsit zavart hangon, aztán mikor elengedtem, mondta, hogy "Na ezért most megcsinálom a kedvenc trükköd." (naná, hogy megkérdeztem, hogy miért, ő csak annyit mondott, hogy azért :DD) és megcsinálta. <3

2015. dec. 30. 23:08
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja és mikor nála voltunk, először felmentünk a szobájába és láttam, hogy egy rajzom amit neki adtam (Yin-Yang, elfolyó festékkel) és a szülinapi képeslapja amit szintén én festettem ki van téve a polcára *-* <3 :3
2015. dec. 30. 23:41
 17/27 anonim ***** válasza:

Nagyon édesek vagytok, jó olvasni az írásaidat. ^^ (Egy kicsit hasonlít Meg Cabot stílusára.)


A megfelelő témákkal lehet puhatolózni. ;)

Például hozd szóba, hogy hogy nézel ki. Közeli barátok vagytok, kérdezd meg, hogy szerinte egy fiú szemével nézve hogy nézel ki? Hogy szerinte szép lánynak számítasz-e?


Sok sikert és minden jót. :)

Szerintem tetszel neki. :)

De ne siesd el, attól állítólag megijednek a pasik. Hagyd, h történjenek a dolgok, előbb-utóbb lépni fog. Flörtölj vele, de ne siettesd. ;)


Nagyon édesek vagytok. :)

2015. dec. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm, örülök, hogy van aki szereti olvasni az irományaim, meg aranyosnak talál minket. :D :) És köszönöm a tippeket, igyekszem. :) Egyébként mivel minden kisebb-nagyobb vele kapcsolatos dolog miatt órákig tudok egy helyben ülve gondolkozni és semmi mást nem csinálni, meg ha már ennyi mindent leírtam ide ezzel kapcsolatosan, arra gondoltam, hogy továbbra ide fogom írni az eseményeket, mert valószínűleg a továbbiakban is rengeteg kérdésem meg megbeszélnivalóm lesz és nem fogom kibírni, hogy ne beszéljek erről. Hű. Dokumentálom az első nagy szerelmem :D :3 Szóval ha valakit esetleg érdekelne, akkor én továbbra is írni fogok és várom a válaszokat, tippeket.
2016. jan. 2. 16:31
 19/27 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény csajszi?:)
2016. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hűűű, hát nem volt sok dolog ahhoz képest, hogy mennyi idő telt el. Kicsit meg is ijedtem, mert valahogy nem beszéltünk annyit, nem figyelt rám annyit mint szokott, ilyenek, mostanában is barátibb. Jó momentumok persze voltak, pl mikor sokan voltunk, én álltam a falnál kajaszünetben és épp írtam a telómba valamit ő meg odajött, velem szembe állt, nekitámasztotta a fejét az enyémnek és így álltunk, fogalmam sincs miért, de nem érdekelt, ki mit gondol. :3 <3 Vagy mikor hiányzott csomó mindenki, konkrétan én voltam az egyedüli lány a társaságunkban, és csak ő volt ott, meg én, meg egy közös fiú haverunk, ott rengeteg trükköt csinált meg beszélgettünk. :) Vicces lehet, de még annak is örültem, hogy bioszon leejtettem a ceruzám ő meg felállt a helyéről, hogy felvegye. (Jól van na, máskor ritkán csinél ilyet.) :D Egyik nap végén meg vártam a többiekre a menzánál, együtt szoktunk menni a buszhoz/ahova kell, és Ő jött legelőször. Már ahogy jött is olyan <3 volt. (Ismét kimerítettem a szókincsem, bravó.) És ahogy jött, néztük egymást végig, aztán meg csak tök zavartan álltunk egymás mellett, ő trükközött amit imádok, meg beszélgettünk kicsit. Ma kajaszünetben szintén a falnál álltam ő meg mindig ott volt a közelben meg csomószor feltűnt, hogy nézett, párszor megint szembeállt velem és a falhoz támaszkodott és úúúgy nézett, hogy már azt sem tudtam, milyen a halmazállapotom. :D Nagyon megdícsérte rajzórán a rajzom, még kikérte a véleményem az övéről is. A hetekben kábé kétszer haltam meg amiért olyan barátiak voltunk, hogy az már fájt, de ezek a pillanatok kárpótolnak. Na igen, most igyekszem nem elcsúszni a nyáltengeremben. Mégis mióta írok én ilyeneket?! Most nézzétek meg mit csinál velem :D <3
2016. febr. 4. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!