Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még barátság vagy lehet több?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú osztálytársam és egyben jó barátom és hát szeretem. Nagyon. Nincsenek rá szavak és sosem éreztem még ilyet <3 Sok lánybarátja van, van egy, akivel különösen jóban van és összekulcsolt ujjakkal kézenfogva járkálnak néha, bár inkább a csaj nyomul úgy vettem észre, de mindkettőjük szerint nincs köztük több barátságnál. (Amúgy a társaságunkban a barátsághoz hozzátartoznak a rövid ölelések, hasonló.) De ilyet még nem láttam tőle soha, mint ami ma történt.

Szóval ma észrevették a barátaim, hogy nem vagyok túl jól és kérdezgettek. Elmondtam nekik, hogy mi a baj (azt most nem írnám le), akkor a fiú időnként megsimogatta a karom vagy hátulról a vállamra tette a kezét meg ilyenek, szerintem ezek szokásos baráti gesztusok. Aztán egy barátnőmmel vártam, hogy jöjjön az ofő, mert szerettem volna vele beszélni és kicsit ugye könnyeztem, a barátnőm vigasztalt. És nem teljesen emlékszem mindenre mert el voltam foglalva azzal, hogy szívinfarktust kapok :D <3 Szóval a fiú csak megsimította a karom, én odanéztem, hogy ki az, aztán ölelésre nyújtotta a kezét. Persze viszonoztam, és szorosan összeölelkezve álltunk egy ideig a tömött folyosón, olyan jó volt, csak azt kívántam bár örökre így maradhatnánk, mintha minden a helyére került volna. Teljesen elvesztettem az időérzékem, fogalmam sincs, mikor mozdultunk meg. Ő mozdult először, mert már lassan kezdődött volna az óra, de még mindig egymás előtt álltunk, mindkettőnk karja lecsúszott a másikéra, és úgy néztük egymást még egy darabig, megintcsak nem tudom meddig. Majd lépette egyet a terem irányába, közben a karunkról átcsúszott a kezünk a másik kezére, és fogtuk, csak akkor engedtük el, mikor már elég távol voltunk egymástól. Olyan gyengédek voltunk mind a ketten... Annyira más volt, mert eddig is volt olyan, hogy spontán megölelt (akár hátulról meglepetésszerűen), vagy a vállamra hajtotta a fejét, de ez valahogy nekem mélyebbnek tűnt. Később, utolsó két órán kiment a tanár a teremből (mi két külön csoportban vagyunk, de mindkét tanár kiment), ő átjött hozzánk, nem kifejezetten hozzám, de szembe sétáltunk egymással, búcsúzóul sétálás közben gyorsan megint megölelt(ük egymást).

Annyira szeretem, hogy az már fáj és olyan jó lenne, ha lenne ebből valami, ha ő is ugyanúgy érezne.

Kérlek segítsetek. Szerintetek ez simán barátság vagy több? Csak megsajnált, vagy volt ebben más is? Vajon ő is hasonlóképpen érez?



2015. nov. 17. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Miert nem kerdezed meg tole? Nem bantaskent.. Van olyan baratnod akinek mar bejott o es elmomdta neki? Hany evesek voltak.
2015. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet többről is szó. Figyeld meg, hogy szokott-e nézni meg csinál-e olyanokat amiket szokott egy fiú csinálni ha tetszik neki egy lány :) ha igen akkor szerintem teccessz (tudom.. úgy kell írni, hogy tetszel :DD) neki :)
2015. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1. Kicsit félek, hogy ha elmondom neki akkor visszautasít és tönkremegy a barátságunk amit nem szeretnék. (Egyébként a fiú is meg én is 15 évesek vagyunk.)

2. Azok milyen jelek? Béna vagyok ebben meg igazából ő a legeslegeslegelső szóval fogalmam sincs, hogy hogy működnek itt a dolgok :D

2015. nov. 17. 17:48
 4/27 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Tehát :D Sokat néz, udvarias (vagy néha piszkál figyelemfelkelés céljából, bár ha kicsit érettebb nem csinálja már), általában odamegy hozzád beszélni, ha nem szégyenlős, bár a leírás alapján nem az :D ha bármi bajod vam megvígasztal, próbál vicces lenni, hülyéskedni, hogy megnevettessen :) nagyjából ennyi :D

2015. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
figyelemfelkeltés *
2015. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Úúúúúúú ezeket szokta *-* kivétel, hogy odajön hozzám beszélgetni, mert azt nem mindig ő kezdeményezi, de nagy a társaságunk, lényeg az, hogy általában én megyek oda ahol ő van a többiekkel és mindenki beszélget mindenkivel :D De amúgy szerintem minden stimmel o.O atyaég, én lennék a világ legboldogabb embere *-*
2015. nov. 17. 18:00
 7/27 A kérdező kommentje:
Következő kérdés: hogy kell levinni a pulzust? :D najó hülyeséget félretéve, én hogy kezdeményezhetek? Mert én vagyok a szégyenlősebb, szóval diszkrét jelek kellenének. Oké, az hogy viszonzom az ilyet az már egynek jó, nem? :D
2015. nov. 17. 18:02
 8/27 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök :) igen egynek jó :) próbáld meg leküzdeni a félelmedet, mert a fiúk a magabiztosabb lányokat szeretik. Tapasztalatból mondom:D És, hogy jeleket adj neki: ha rádnéz mosolyogj rá, menj oda beszélni hozzá nyugodtan, biztosan nem fog elküldeni, tehát emiatt nem kell aggódnod. A téma az jönni fog magától. Nézz a szemébe :) Valahogy így csináld és egy idő után csak leesik neki :D
2015. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon szépen köszönöm, szerintem nem is aludtam volna, ha nem jön ez az életmentő válasz :D De olyan durva mert sosem éreztem ilyet és annyira ááááá *-* :) :3 <3 :D Bocsi az 'intelligens és mindent kimerítő hosszas beszámolóért' de meg sem tudok már fogalmazni semmit, csak itt ülök és úgy érzem magam mint egy nyomorult tányér zselatin :D
2015. nov. 17. 18:30
 10/27 anonim ***** válasza:
Nyugi ez normális én is így szoktam lenni vele :D örülök, hogy segíthettem, sok sikert kívánok neked!:))
2015. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!