Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon fontos számomra?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel együtt voltam, de a szakítás után is a mai napig nagyon jó barátok vagyunk. Nos, a barátjával szakítottak, és én mellette vagyok mindenben, támogatom a lányt stb. Na de gondolom rá jöhettetek mi a lényeg. Annyi van, hogy én még mindig nagyon szeretem, de nem akarom el cseszni a jó barátságunkat. Viszont én többet szeretnék mint barátság! Mit tegyek, hogy talán adjon egy esélyt? 15/F

2015. nov. 14. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg hogy túlessen az exén és ha látod rajta hogy már túl van az egészen csak akkor kezdj el közeledni hozzá viszont ha látod rajta hogy nem érti hogy te mit akarsz akkor inkább hagyd
2015. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, és addig amíg nincs túl rajta, mit és hogy csináljak?
2015. nov. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!