Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek a fiuval? És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek a fiuval? És ha igen hogyan? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés
Még az elején mikor megismerkedtünk a legjobb barátjával voltam jobban jóba aztan elkeztem vele is nagyon jóba lenni(a fiu egy évvel idősebb mint én) és most júlusban a barátja tartott egy házibuli féleséget és én is és a fiu is elmentünk.A bulin este felé mi bementünk a nappaliba ahol a többiek is ott voltak és elkezdtünk beszélgetni és csókolózni aztán egy kis idő mulva elmentek a többiek és mi elkezdtünk egyre hevesebben csókolózni és nyulkálás is volt meg még közben is beszélgettünk és azt mondta h ezt nem fogjuk annyiban hagyni hanem ez majd egy komolyabb kapcsolat lesz meg egy csomó mindent megbeszéltünk.Egy kis időn belül a többiek is visszajöttek és kimentünk velük beszelni majd késöbb ketten visszamentünk és 2 orát ott voltunk és az alatt az idő alatt megtörtént AZ.Ott még nem volt semmi gond,mert ugyan olyan kedves volt es másnap irt is ahogy megigérte aztán viszont semmi.Egy hónap után találkoztunk a barátok által,mert mentünk strandra es úgy viselkedtünk mintha semmi sem történt volna és az egyik legjobb barátja megkérdezett,hogy tetszik-e még a fiu és mondtam,hogy igen... Tudom,hogy én is egy csomó mindent elrontottam meg az elején amikröl nem nagyon tudott és most nem tudom,hogy mi van...És nem tudom,hogy most hivjam fel vagy az már nyomulós? 16/L

2015. szept. 22. 15:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
63%
Hát sok mindent nem várhatsz, ha már 16 évesen kinyitodtad a lábad! Csak gratulálni tudok! Beilleszkedtél a többi tinik közé! Taps
2015. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Megertelek. Hasonlokepp jartam en is, koztunk igaz szex nem volt de nyulkalas igen. Egy fesztivalon. Utana elkerte a szamom, jelolt facen, kiderult hogy komoly parkapcsolata van (de mikor velem volt akkor kulon voltak, kesobb egyutt, most kulon.) en nem irok neki mert ezt elmondhatta volna, persze abban hitegetett hogy komoly lesz koztunk. O viszont meg mindig keres engem. Ha gondolod irj privit es adok tanacsot :)

17\L

2015. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
milyen világban élünk hogy 18 éven aluliaknak elég 2 óra beszélgetés és utána szex???
2015. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kur.vára gáz vagy.......(Y).

Hülye pi.csa, még csak 16 vagy, nézz már magadra...

2015. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne figyelj ezekre a b*nkokra most k*rv*zz*tok le én 14 évesen vesztettem el egy 25 éves pasival mikor 16 multam szakitottunk mert nekem már nem ment 3 honapig züllöttem 5 pasival bujtam ágyba most pedig egy 31 éves félfival vagyok már másfél éve... én is k*rv* vagyok??! *.* de jo.. ma se csinálnám másképp..


Én azt ajánlom beszélj vele sokat nem veszithetssz!! :)

2015. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Már bocs,de nem az volt a kérdés,h k*rv* vagyok-e mert 16 évesen szétettem a lábam egy olyan srácnak akit már régota ismerek és aki iránt érzek valamit.De azért kösz,hogy ti megállapitottátok egy kérdés alapjan,hogy k*rv* vagyok és közben meg szinte semmit sem tudtok rollam;)


És köszönöm annak a két embernek a válaszat akik normálisan válaszoltak a kérdésre:)

2015. szept. 23. 15:04
 7/18 anonim ***** válasza:

És melyik volt a másik normális válaszoló? Talán az 5-ös? Húúú bas.zd meg....

Attól függetlenül ugyanolyan ri.banc vagy, akárhogy is írod körbe.....:)

2015. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nagyon gáz vagy! Szüleid gondolom nyomják a lóvét te meg szarsz mindenkire, még saját erkölcsödet is lejáratod! Ah hogy érzel valamit iránta oké, de hogy már szétnyitod a lábad az már sok viszonzásképp,nem? Főleg 16 évesen. Legközelebb mi lesz? Tán popóba?
2015. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kössz,h ráébresztettetek arra a tényre,h hülye vagyok,de ezt már azelött megállapitottam mielött feltettem vona a kérdést.

Meg csak ugy mellékesen jelzem,h r*h*dt*l nem vagyunk gazdagok,de mindegy és nem kapok egz csomó lóvét...

Ja,és a kérdés még mindig r*h*dt*l nem az volt,h r*b*nc vagyok-e,mert magasrol teszek arra,h ti annak tartotok.Nem bujtam agyba mindenkivel csak egyetlen egy fiuval és ezért a ler*b*ncozással le lehet álni.

2015. szept. 25. 15:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne védd már magad könyörgöm, ebből már nem jössz ki jól....

De akkor válaszolok a kérdésedre, hogy meglegyen a napi örömöd: NE beszélj a fiúval, sehogyan, kíméld meg őt magadtól!

2015. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!