Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beszéljek a fiuval? És ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek a fiuval? És ha igen hogyan? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés
Még az elején mikor megismerkedtünk a legjobb barátjával voltam jobban jóba aztan elkeztem vele is nagyon jóba lenni(a fiu egy évvel idősebb mint én) és most júlusban a barátja tartott egy házibuli féleséget és én is és a fiu is elmentünk.A bulin este felé mi bementünk a nappaliba ahol a többiek is ott voltak és elkezdtünk beszélgetni és csókolózni aztán egy kis idő mulva elmentek a többiek és mi elkezdtünk egyre hevesebben csókolózni és nyulkálás is volt meg még közben is beszélgettünk és azt mondta h ezt nem fogjuk annyiban hagyni hanem ez majd egy komolyabb kapcsolat lesz meg egy csomó mindent megbeszéltünk.Egy kis időn belül a többiek is visszajöttek és kimentünk velük beszelni majd késöbb ketten visszamentünk és 2 orát ott voltunk és az alatt az idő alatt megtörtént AZ.Ott még nem volt semmi gond,mert ugyan olyan kedves volt es másnap irt is ahogy megigérte aztán viszont semmi.Egy hónap után találkoztunk a barátok által,mert mentünk strandra es úgy viselkedtünk mintha semmi sem történt volna és az egyik legjobb barátja megkérdezett,hogy tetszik-e még a fiu és mondtam,hogy igen... Tudom,hogy én is egy csomó mindent elrontottam meg az elején amikröl nem nagyon tudott és most nem tudom,hogy mi van...És nem tudom,hogy most hivjam fel vagy az már nyomulós? 16/L

2015. szept. 22. 15:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Látom nincs jobb dolgod..És jogom van magamat védeni,ha nem tetszik és csak elitélni tudsz 1!kérdés alapján akkor nem kell nézni a kérdést.Sztm senkinek sincs rá szüksége,h ler*b*ncozzák,köszi

Te meg magadtól kimélj meg mert r*h*dtul nem vagyok rád kiváncsi:)

2015. szept. 25. 19:20
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig megint csak hozzászólok...:DD

"Sztm senkinek sincs rá szüksége,h ler*b*ncozzák,köszi"

Mindenek előtt ehhez úgy kéne viselkedni, hogy ne is legyen oka senkinek így hívni. ;) De most már mindegy. Fogadd el.

2015. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Bocsi,de nem fogom elfogadni mert nem vagyok az.

De tudod,mindenki magából indul ki:)

2015. szept. 25. 19:29
 14/18 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy elfogadod-e vagy nem. A tényeken nem változtat.:)

Igen. Mindenki magából indul ki. Hím létemre én is ri.bi vagyok, így teljes mértékben magamból indultam ki.

2015. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem is kell változtasson,mert az a tény h nem vagyok az.

Igen,te egy kibeb*sz*tt himr*ngyo vagy,tudom. De azért kössz,h megerösitetted a feltételezésem:)

2015. szept. 26. 15:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Nemár, emberek, ne legyetek ilyen álszentek! 16 évesen minden egészséges embernek vannak szexuális vágyai. A kérdező lefeküdt egy sráccal, lehet, hogy elhamarkodottan tette, de remélhetőleg tanul a hibájából, amúgy meg a magánügye, a kérdés szempontjából nem kulcsfontosságú, hogy mit gondoltok róla, csak egy körülmény. Kérdező: Sajnos nem tudsz mit csinálni, el kell engedni ezt a dolgot. Ha nem keres, akkor egyértelműen nem akar semmit tőled (hisz azt tudjuk a leírtakból, hogy nem az a félénk fajta, aki esetleg nem mer írni), és csak magadat hoznád kínos helyzetbe, ha te keresnéd őt. Próbáld magad túltenni rajta. Remélem, legalább pozitív élményként maradt meg benned az egész. És sok szerencsét a további párkapcsolataidhoz :)
2015. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
elrontottad ezt nem vitatom, csak az a kérdésem hogy lenyelted-e, ja és mennyi a tarifa xddd
2015. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ajajj vannak hondok az agyaddal
2016. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!