Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eznemlényeges kérdése:

Hogy mondjam el neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamba eléggé beleszerettem, és elszeretném mondani neki, hogy szeretem, csak nem vagyok nyárias az is, ilyesféle dolgokban, ezért pár segítőkész tanácsot kérnék. Mindenkinek előre is köszönöm. 15f

2015. nov. 10. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
"..csak nem vagyok nyárias ..." Mondd el téliesen b+!!!!
2015. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hibajavító, volt, bocsánat, és légyszíves ne tegyél trágár megjegyzéseket.
2015. nov. 10. 22:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Jártas*
2015. nov. 10. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
"Szeretlek neve" kész nem egy nagy cuc közbe néz a szemébe
2015. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húha..Milyen a kapcsolatotok? Szoktatok beszélgetni,hülyülni? Sajnálom (ez az én egyéni véleményem NEM szeretnélek megbántani!!!!) de szerintem ne gyere össze az osztálytársaddal...:/
2015. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem javaslo. h osztajtarsal jaj de de dontesed en meg segiteni fogok ha igy dontesz...

meny oda hozza es hivd el setalni iskola utan . mond neki h szeretnel kozolni vele valami fontosat. es mond el neki h tobbet erzel iranta mint baratsag

2015. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeritem osztalytassal is ossze lehet jönni gimiben nekem volt ket osztálytársam akik 10. Ota járnak :) de nyilván ne igy közöd vele hanem kezdj el közeledni hozza beszelgessetek sokat es majd utána max :) v ha mar beszéltek akkor csak mondd el neki
2015. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!