Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el vagy mi? 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy mi? 14 évesen lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés

Szerelmes (szerintem ez az) vagyok egy lányba 1éve. Tudja, de még a barátom sem akar lenni. Idiótának tart, meg ilyeneket hallok. Segítsetek pls. Köszi!

részletekért írj privát üzenetet! köszönöm.


2015. nov. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdődhet, de ez még nem az igazi szerelem. Ha azt mondja, hogy idióta vagy, hagy a fenébe.
2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, profi párkapcsolati tanácsadó vagyok mellékesen, csak nincs erről diplomám. XD Komolyan segítek, ha kell.
2015. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha csak azt mondod h ez lehet h szerelem akkor szerintem nem az....

ha szerelmes vagy igazan akkor erezni fogod h ez mar tenyleg szerelem! nem ilyen "felve" mondod h: ,,szerintem ez az''

ennyit mar tudok!


14/F


jah es meg annyit h ne is nagyon bonyolodj bele, mert ha bunkonak tart akkor ugyse fog osszejonni, es ha beleszeretsz akkor megint nehez lesz elfelejteni majd.

2015. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha idiótának tart még hameg is szerezed sem lesz egy tartós kapcsolat de ha vele akarsz legalább egy gyorsabb fajta kapcsolatot akkor figyu,adok egy tanácsot . ÖLTÖZZ KI! Az mindig bejön,imádják a lányok aza elegáns fiúkat (hidd el tapasztalat),de mondom ne várj hosszú kapcsolatot tőle.
2015. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi és biztos, hogy szerelmes vagyok mert próbáltam elfelejteni ismerkedtem más lánnyal, de ha meglátom... akkor olyan érzés kap el amit nem tudok elmondami. és néha hiányzik is
2015. nov. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!