Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább ha fáj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább ha fáj?

Figyelt kérdés
Mindenhol őt látom, mindenről eszembe jut legyen az bármi...ha más fiúval beszélek..esetleg össze találkozik a kezünk...akkor is őt látom..szeretem..1 hónapot voltunk együtt de az mindennél komolyabb volt...mostanába megi t beszéltünk...és újra akarnánk kezdeni...de nem megy a távolság miatt..mindenki mondja a továbblépést...de nem érzem magam képesnek rá...mivel tehetném..? Nem másik kapcsolatra gondolok hanem pl mit tegyek a közös képekkel, cuccaival

2015. szept. 28. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben sztem mind1 ki mit mond, neked kell eldönteni mi a jó
2015. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem tudjátok újra kezdeni ne erőltesd....cuccait tedd el egy dobozba és rakd az ágy alá de ne vedd elő...vagy inkább padlásra a lényeg hgy legyen meg de ne szem előtt...az idő segíteni fog de hagyd hogy fel dolgozd...hallgass olyan zenéket ha eszedbe jut néha kicsit hagyd hogy belemerülj de ne sokat...és egyre kevesebbszer...ha úgy érzed túl sok akkor menj el futni, sétálni és tereld el a gondolataidat...találkozz a barátaiddal..régebbi kapcsolataidat éleszd fel ilyesmik...nekem ezek segítettek túlélni , én egy 3 hetes kapcsolat után törtem össze...olyan hirtelen jött...és egy másik lány miatt szakított aki ráadásul jó messze, külföldön él...és most minden nap nézhetem ahogy a suliba flörtölget...nagyon jó tényleg :D :P
2015. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!