Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyne, hogy lépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyne, hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi lenne, hogy nem rég szakított velem a barátnő. Nem tudom hogy tegyem magam tul rajta, vagy hogy ekzdjek hozzá ujra a csajpzáshoz mert nem adtam magamból ki semmit mert nyaraltunk a szüleimmel és a tesvéreimmel és teljesen magamba folytottam, látszott is rajtam, tudták is anyáék és mondták hogy lesz jobb is és hogy fősuli fele majd le sem tom vakarni a csajokat. De most ezen hogy lépjek tovább? Hogy találjak egy olyat aki tényleg szeret és nem kihasznál mint ő, mert ha baja volt akk másokkal kibeszélte(egy fiú és egy lány), mondta hogy amikor zavarta valami és amikor nekem elmondta, hogy mi baja akkor én a probléma okozóját akartam megszüntetni és segíteni és zavarta, hogy nem bíztatom mer ő akikkkel kibeszélt azok biztatták hogy majd elmúlik és jobb lesz stb... Mondtam neki hogy ha nem tesz semmit akkor nem oldódik meg magától, pléne nem akkor ha nem kér senkitől segítséget se. MIt tegyek hogy tul legyek? Mert jó tanulú vagyok, osztályelső és nem akarom hgy a jegyeimen meglátszódjom mert most is felidegesít és bosszant. Ő szakított velem, de nem birom tultenni igazán magam.

16/F



2015. aug. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ezt át kell élned, szerintem te csak felnőttebb vagy mint ő, mert amit tanácsoltál neki az megoldás a problémákra hosszú távra, és ha ő ezt nem értékelte akkor nem te vagy a hibás. De ne hagyd hogy ez rontson a jegyeidet, azt semmi képp nem szabad, viszont ne is csak arra fókuszálj, mert vannak fontosabb dolgok is az életben mint osztályelső lenni, én is az voltam, befejeztem a sulit és rájöttem hogy semmit nem ért XD, de ez más story. Nem fogom azt mondani hogy könnyű lesz, mert nem lesz az, de találj valamit amivel kiadhatod magadból, menj el koncertre, bulizni, egy hosszú sétára, bárhova ami segit hogy teljesen kikapcsolodj, és ne az legyen a célod hogy mással legyél, mert az csak pótlék lesz, elöbb tedd túl magad a csajszin aztán keress mást :) Azt nem garantálja senki és semmi hogy nem leszel újra és újra elhagyva/átverve, te tegyél meg mindig mindent hogy magadnak jó legyél, és ha átvernek akkor tudni fogod hogy ők veszitettek :) Még fiatal vagy, van időd még kapni egy rendes lányt :)
2015. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves fiú vagyok, de rád csak annyit tudok mondani, hogy picsogós b*zi.
2015. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnek hálás vagyok a válaszért, a második ha ilyet ir akkor te neked nem volt még normális kapcsolatod ami meg is látszik mert ha átéltél volna ilyet akkor nem irtál volna ilyet.
2015. aug. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!