Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza őt?

Figyelt kérdés

Nagyon megkedveltem egy fiút, akivel egy suliba járunk. Eleinte nem is jött be , de sokat beszélgettünk, mert hát ő is kijutott velem egy külföldi tanulmányi útra. Ott ismertem meg, minden nagyon klapolt egy kicsit félénk volt amikor tobben is ott voltak a kozelunkbe, de amikor kettesbe vagy facebookon irkaltunk tökéletes volt. Sokan mondták, hogy oda van értem. Amikor vissza jottunk elhívott randira. De azon a napon amikor lett volna a randink, lemondta. Aztán furcsa kezdett lenni. Nem jöttünk ossze. Egész nyáron nem irkaltunk aztán idén egy km is köszön nekem, elpirododik ha ránézek, a szemkonktaktus kerüli, de allitolag figyel ha ott vagyok. Most pedig két torna órán is van ami kozos. Vissza akarom szerezni de nem tudom, hogyan??? Mit csináljak??? Mert szerintem a két ora kozos torna egy előjel arra , hogy ne adjam fel !!!!

18 lány,hosszu barna haj, barna szem, atlétikus alkat 163 cm es csak 50 kg.



2015. szept. 22. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele hogy mi van? Mi történt? Hívd el valahova ahol csak ti ketten vagytok és ott is akár megbeszélheted vele a dolgokat. Ha pedig jön a kifogásokkal akkor szerintem hagyjad. Ha ennyit nem képes megtenni hogy elmondja hogy mi van akkor te minek fuss utána?!!
2015. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszélj vele . lehet h tettél vmit amivel megbántotad és ezt tisztáznotk kéne .vagy lehet h meghallott rólad vmi pletykát és ezek után már nm talált szimpinek ezért kerül . beszélj vele kérdezd meg mi történt
2015. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, anno még írtunk facebookon es amikor lenmondta a randit mondta, hogy o mas erez mit én. Most meg folyton bamul, ha ranezek elpirulva fordítja el a fejet. Tegnap irtunk es o irt elöszor smilet, ennek orultem.
2015. szept. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!