Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok az exemmel, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok az exemmel, hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Túrázni vagy strandolni vinném, olyan helyre, ahol elkerülhető a kínos csönd. A szakítás szép volt, nem veszekedős, na de ami érdekesebb a randi mehbeszélése. Ezt mondta: hiányzom, még mindig a párnámmal alszik, nem nekem kéne keresnem ezek után (ő dobott) szívesen találkozik, de NE SZÁMÍTSAK SEMMI JÓRA. Nah most, akkor minek mondta a többit, és minek találkozna? Tehát ez az alaptézis, tapasztalt férfitársaimtól és kedves segítő kész női logikát elmagyarázó hölgyektől várom a tanácsokat, hogyan lehetne innem visszahódítani ezt a leányzót.

3,5 fél évig voltunk együtt, 2 hónapja nem beszéltünk. Most is én kerestem. Szakítás okai belekényelmesedtem a kapcsolatba, és távolságtartó voltam. Ezeken tudok változtatni, és akarok is, tehát ki tudom küszöbölni a szakítás okait.

Előre is köszönöm a válaszokat.

25f/ 25l



2015. aug. 27. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a szakítási okok nevetségesek. Mind csak kifogás, valószínűleg kiszeretett belőled, csak nem merte így kimondani, és okokat kezdett keresni. Az, hogy a párnáddal alszik, meg hiányzol csak a megszokás. 3,5 év nem kevés, nem lehet csak úgy túllépni rajta.

Az, hogy miért ment bele a találkába...nagyon nyomultál, hogy elérd a talit?, mert lehet csak sajnálatból, és azért is emelte ki, hogy ne számíts semmi jóra. Esetleg azért ő is kíváncsi, hogy mivan veled, vagy hogy mégegyszer átrágjátok, hogy mi volt, és tudasotítsa benned, és talán magában is, hogy ennek a kapcsolatnak annyi volt. Ne haragudj, ha nyers voltam, de én így látom a helyzetet.

2015. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem nyomultam, sztoriztunk, nevetgéltünk, kifiguráztuk a szakítást is. Megkérdeztem, hogy van e kedve velem találkozni. Csak egyszer kérdeztem, de mondta, hogy ne számítsak semmi jóra és, hogy ne hozzam kellemetlen helyzetbe, ne vigyek neki ajándékot, semmit, csak dumáljunk.
2015. aug. 27. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress nála jobbat...
2015. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!