Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hete randizok a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete randizok a sráccal, meddig kell várni a szexxel?

Figyelt kérdés

Ez az 1 hét alatt 4x találkoztunk eddig. Csak azért kérdezem mert eddig csak 1 kapcsolatom volt és az évekig tartott, és nem tudom ez hogy megy. Nem akarok túl hamar, mert nem akarok elsietni semmit. Ma átjon filmezni hozzám és félek ha bepróbálkozik akkor nem tudom hogy reagáljak.. A baratnoim szerint oke lenne a szex, de szerintem túl korai. Meddig várjak legalább?

én 21L o 24/F


2015. máj. 26. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha túl korainak érzed akkor még várj vele. Mondjuk akkor lehet hogy nem filmnézést kellett volna szervezni.
2015. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Amikor érzed:) Ez nem nap és idő függvénye. Ösztönből spontán. Ezt nem lehet előre tervezni:D Lehet 1 órán belül, lehet soha napján kiskedden:)
2015. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Én még várnék néhány hetet a helyedben, főleg, hogy te is korainak tartod. Ismerjétek meg jobban egymást, testileg-lelkileg. Akkor is javaslom, ha manapság ez a felfogás nem túlságosan menő. (Lásd lepontozás.)
2015. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mumusan ***** válasza:
Akkor érdemes valami jó szaftos horrort nézni :)
2015. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Nincs meghatározva, hogy meddig kell várni vele.

Nem érzed magad felkészültnek? Nem hajt a tatár, nem kell belemenni olyanba, amit nem szeretnél.

2015. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat!! Mindenkit felpontoztam! Nem lesz kínos ha esetleg bepróbálkozik és visszautasítom?
2015. máj. 26. 19:23
 7/13 anonim ***** válasza:

De az léesz? És?


A, megbeszélitek

B, nem beszélitek meg

2015. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz?? Hogy lefekszik veled, emiatt rib-ancnak gondol, majd otthagy? Az ilyen jobb is, ha megy...Akinek csak egy orgazmus kell ahhoz, hogy elveszítse a lány iránt az érdeklődését, akkor az annyit is ért. Én megtenném, legalább korán megtudod, passzoltok e ágyban.

23L

2015. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
hű hát szerintem egy hét az semmi, az nagyon gyors... persze attól s függ, hogy mióta ismeritek egymást, mert ha régi ismerősök vagytok akkor oké, de ha még friss a dolog akkor ez számomra NAGYON hamar lenne, azért 1-2 hónapot én várnék vele, persze ízlések és pofonok.
2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hónap :,D


Ha nincs barátom és nem ismerkedek senkivel, akkor sem várok 2 hónapot, hogy szexelhessek :D

2015. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!