Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a Skorpió férfit? Sajnos hirtelen egyik percről a másikra eltűnt. Egy éve hiába keresem, néha válaszol néha nem!

Figyelt kérdés
Hol határozottban irok neki, hol nem, sőt nagyon szomorún. Mi anno nagyon megértettük egymást, és nem tudom mi történt . Mindig azt mondja sosem bántottam . A lelkem vonzza ,de a súlyom nem :( Bele nézz a szemebe, és tudja hogy szeretem, és bármit megtennék érte . Egy biztos nagyon szeretem. Olyanokat érzek ő iránta , amit soha senkinél. Felébredek, és tudom , hogy szeretem és vele akarom leélni az életem. Ugy alszom el , hogy ő az utolsó gondolatom. Mindent megtettem már ,elhalmoztam ajándékokkal , szerelmes szavakkal. De semmi.... Volt ,hogy egy hónap után ő keresett meg , pár napig kedves volt , és utána semmi :( Megint egy jégpáncél vette körül. :( Megérzem ha rám gondol, vagy ő ha én rá . Vele szeretném leélni az életem, és babákkal megajándékozni ! Mit tegyek ?
2015. szept. 12. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jelentesz neki semmit.Még barátként se.


Ha érezne bármit is irántad teljesen másként viselkedne. A súly se érdekelné (mert bárkit le tudna fogyasztani és számára a külső nem az mint a szürke átlagnak), ha valóban szeretne. De nem szeret.

2015. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.
2015. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:

Nem hiszem,hogy számítanál neki bármit is...sajnálom :/


Hogy jön ide a horoszkóp?

Én is az vagyok,így most jobban elhiszed? :D

2015. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy érzed meg.. Semmit se érzel meg. 1 év után ideje lenne tovább lépni, mert szánalmas az amit csinálsz.


Láthatóan úgy szarik a fejedre, amennyire csak lehet. Miért nem vagy hajlandó ezt belátni?


Babákkal akarod megajándékozni? Erre a szóhasználatra inkább nem is reagálok.

Nőjj fel és lépj tovább. Hányingerkeltő, de komolyan.

2015. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd tőle függővé az életed.

Ha jól érzed magad a bőrödben, maradj így, ha nem, fogyj le, aztán ha vékonyabb testalkattal véletlenül összefuttok, kiderülhet, hogy valóban a súlyoddal volt-e probléma vagy sem. De addigra már nagy valószínűséggel nem fogsz utána epekedni.

2015. szept. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!