Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hóditsam vissza a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a legjobb barátom volt 2 évig , aztán többet kezdtem el érzeni iránta. Ezt el is mondtam neki , de ő nem érzett így. Én ezt tudomásul is vettem. Aztán, nemrég volt nála "pizsiparti" és én elszundikáltam , de még hallottam. Az a lány pedig mondta , hogy van egy fiú aki tetszik neki (már ezelőtt is sejtettem , hogy más tetdzik neki) és ezt el kéne neki mondani, majd megkérezte valaki , hogy ugyan mi tetszik benne, és mondta a lány , hogy az fogta meg , hogy nem egy nőcsábász meg szeret sportoni , stbstb.... nos én tökre ugyan az a srác vagyok: én sem vagyok aki minden lány után utánfordul meg ilyenek... csak nem szeretek sportolni. Szerintetek , ha intenzivebben elkezdenék sportolni (futni , biciklizni stb) akkor lenne esélyem nála, vagy mondjak le örökre róla?

2015. aug. 21. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kifogásos dumának hangzik véleményem szerint ha viszont csak ezért szeretne beléd mert elkezdesz sportolni akkor viszont nem érdemel meg az a lány...
2015. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem esélyes lehetsz de ha te nem szeretsz sportolni akkor ne sportolj igaza volt az 1.nek Ha barátok vagytok akkor te többet tudsz róla mint bárki. Szerintem vegyélcneki egy cuki macit ne ilyen szeretlek feliratosat csak egy simát ha az kint lessz valahol akkor fontos vagy neki még nem bisztos hogy szerelmes beléd...innen lehet fooytatni azokkal a kicsi jelekkel tudod egy kis piszkálás ha tetszik neki más kicsit ne nagyon cukkold vele meg ilyenek szóval a pici jelek amikor meg már ugy gondolod hogy belédesett akkor csókold meg de semmit se siess el ha ezekre figyelsz tuti sikered lessz
2015. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!