Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után milyen gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen gyorsan múlik el a hiányérzet, a fájdalom?

Figyelt kérdés
1,5 évig voltam együtt a barátommal egy hete szakítottunk , de még mindig nagyon hiányzik és még mindig úgy érzem, h szeretem... fiúk ti szoktatok szakítás után a barátnőtökre gondolni ? szokott hiányozni nektek a lány ? és lányok milyen gyorsan múlik el ez az érzés , mikor leszek mát túl rajta :( ?

2015. szept. 9. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
en 11 hónap után szakítottam a barátnőmmel...kb 2 hete történt a dolog de mostanra jobb ma volt nekem is az első nap hogy nem ereztem magam depressziosnak. az egyetlen dolog amit tanácsolni tudok hogy ne es össze ne mutasd azt a világnak hogy egyedül romokba vagy mutasd azt hogy te egyedül is emgvagy es nem kell valami idiota aki megbant...én nagyjabol ezzel a gondolattal veszelem at most is
2015. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Emberenként változó, hogy valakit, akit szerettünk, milyen gyorsan tudunk elfelejteni. Nekem 3 hónapomba telt, kivernem őt a fejemből, most meg egész jóban vagyunk, még sem érzek iránta többet, mint bárki más iránt. Én megpróbáltam felsorakoztatni azokat amikért megutálhatom őt, nem túl sok ilyen akadt. Pozitív oldalamat mutatom, és ha rákerül a sor, akkor nem borulok ki :). has rá gondolok, akkor nem az jut az eszembe, hogy milyen jó volt még akkor, hanem arra, hogy most milyen jó, hogy végre nem szól bele az életembe, és nincs befolyással a hangulat ingadozásaimra.

Mondjuk már olyanról is hallottam, aki 1-1,5 évig nem bírta elfelejteni a barátját, de beleszeretett valaki másba, akivel együtt vannak, és nagyon boldogok. valakinek ez, egy másik ember kell. Mondom, egyénfüggő, változó, de végül mindenkinek sikerült/sikerülni fog egyszer :).

2015. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!