Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? :- (

Figyelt kérdés

A párom, már egy ideje direkt, szándékosan bosszant és felidegesít engem. Engem ez lelkileg és szellemileg is leterhel. Megkérdeztem miért csinálja ezt, az volt a válsza " Azt akarom, hogy elhagyj, mert neked nem egy ilyen sz*r trágya pasira van szükséged, szeretném ha boldog lennél más pasival, ez a mindenem"

Milyen ember az, aki nem akar engem elhagyni, mert mondta, hogy soha nem fog. Inkább elakarja érni azt, hogy megutáljam és tényleg kidobjam!

Mi lehet ennek az oka?

Már nem is szerelmes belém szerintetek?

Vagy tényleg épp azért csinálja, mert szeret és az én javamat akarja!

Viszont az is baj, hogy avval jön sűrűn, hogy "nem kell nekem élet, nem kell nekem család, senkinek a kedvéért nem fogok megcsinálni semmit, lesz*rom az érettségi, inkább dögöljek meg"

Ő pedig nem ilyen legbelül!

Mi baja lehet? Nem hajlandó mondani semmit, csak morog és magyaráz.

Régebben lelkileg rengeteget bántott engem, és amikor ránézek mostanában nem azt látom benne, hogy az én kicsi édes szeretni való párom, hanem azt, hogy megint itt ez a hülye, aki "zaklatni" fog!

De nem mindig ilyen amúgy!

Vett kettőnknek egy szexuális kártyát, amit meg se nézett, mert velem akarja megélni ezt az örömöt!

Azt veszem észre, hogy amikor otthon van a gép előtt, tök kedves, aranyos és normális velem! És ki mutatja , hogy szeret!

Talán gépfüggő? Vagy az lehet az ok, hogy régen a bátjya megverte őt elég sűrűn, amikor nem volt otthon senki?

Nagyon sok az önbizalom hiánya a páromnak, hiába dícsérem folyton, neki ez már kevés.

Meg olyanokkal jön, hogy mi lenne ha 1x 3-asbancsinálnánk .. tehát olyanokat amitől rögtön féltékeny és feszült leszek


2.4 hónapja vagyunk együtt!


Kérlek segítsetek!!!

Köszi ha elolvastad!

Még jobban köszi, ha segítesz!


18 /L (én vagyok) és ő 18/F



2013. febr. 6. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert bunkó
2013. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ivan Iljics ***** válasza:
Esetleg fél az érettségitől?
2013. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
lemaradt az év... 2 éve és 4 hónapja vagyunk együtt
2013. febr. 6. 17:19
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Dedó. Ha annyira az lenne a mindene, hogy ne legyetek együtt, akkor szakítana. Így csak sajnáltatja magát.
2013. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3asban akarná úgy hogy te szerelmes vagy belé?? EZ EGY PANCSER ÉS MÉG EGY VESZTES IS. Minek foglalkozol vele.. A végén még ilyen leszel te is, azt később majd még meg is ver, akkor nézhetsz majd.. És akiket így bántalmaz a saját családjuk, azok általában a gyengébbeket szemelik ki maguknak és rajtuk állnak bosszút a sérelmeikért..
2013. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát néha olyanokkal jön, hogy mi lenne ha 3-masban, meg.. mi lenne ha más csajjal látnál? meg mi lenne ha, más táncolna nekem?


ilyen havi 4-5x-i alkalommal.


nem tudom h. ő mit érez


de igazad van! lehet gyengébb vagyok és ezt használja ki!

ütött is már meg 2x

2013. febr. 6. 17:27
 7/24 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire életképtelen vagy? Nem elég, hogy bunkó, de még meg is ver??? Régen ki kellett volna rúgni. Mi a francért vagy még vele egyáltalán?
2013. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mert szeretem!

És nem megvert, hanem kaptam a 2 év alatt 1-1 pofont. Az egyik jogos volt valamilyen szinten, de a másik abszolut nem!

2013. febr. 6. 17:43
 9/24 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem a nőket. Bebeszéled magadnak, hogy jogosan vert meg??? Hát te tényleg nem vagy normális.
2013. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz.. Miért nem tud minden férfi FÉRFI lenni? Miért vannak ilyen pasasok?

Ilyenkor teszem össze a kezem, amiért az én szerelmem egy igazi férfi, aki manapság már ritka kincsnek számít.


Amíg te hagyod és eltűröd, addig fogja ezt csinálni veled. Nyilván neked ez "jó", azért vagy még vele. Azt tudom ajánlani hagyd csak továbbra is bántson testileg, lelkileg. Egyszer majd biztos megunja és abbahagyja.

2013. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!