Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem? :- (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? :- (

Figyelt kérdés

A párom, már egy ideje direkt, szándékosan bosszant és felidegesít engem. Engem ez lelkileg és szellemileg is leterhel. Megkérdeztem miért csinálja ezt, az volt a válsza " Azt akarom, hogy elhagyj, mert neked nem egy ilyen sz*r trágya pasira van szükséged, szeretném ha boldog lennél más pasival, ez a mindenem"

Milyen ember az, aki nem akar engem elhagyni, mert mondta, hogy soha nem fog. Inkább elakarja érni azt, hogy megutáljam és tényleg kidobjam!

Mi lehet ennek az oka?

Már nem is szerelmes belém szerintetek?

Vagy tényleg épp azért csinálja, mert szeret és az én javamat akarja!

Viszont az is baj, hogy avval jön sűrűn, hogy "nem kell nekem élet, nem kell nekem család, senkinek a kedvéért nem fogok megcsinálni semmit, lesz*rom az érettségi, inkább dögöljek meg"

Ő pedig nem ilyen legbelül!

Mi baja lehet? Nem hajlandó mondani semmit, csak morog és magyaráz.

Régebben lelkileg rengeteget bántott engem, és amikor ránézek mostanában nem azt látom benne, hogy az én kicsi édes szeretni való párom, hanem azt, hogy megint itt ez a hülye, aki "zaklatni" fog!

De nem mindig ilyen amúgy!

Vett kettőnknek egy szexuális kártyát, amit meg se nézett, mert velem akarja megélni ezt az örömöt!

Azt veszem észre, hogy amikor otthon van a gép előtt, tök kedves, aranyos és normális velem! És ki mutatja , hogy szeret!

Talán gépfüggő? Vagy az lehet az ok, hogy régen a bátjya megverte őt elég sűrűn, amikor nem volt otthon senki?

Nagyon sok az önbizalom hiánya a páromnak, hiába dícsérem folyton, neki ez már kevés.

Meg olyanokkal jön, hogy mi lenne ha 1x 3-asbancsinálnánk .. tehát olyanokat amitől rögtön féltékeny és feszült leszek


2.4 hónapja vagyunk együtt!


Kérlek segítsetek!!!

Köszi ha elolvastad!

Még jobban köszi, ha segítesz!


18 /L (én vagyok) és ő 18/F



2013. febr. 6. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tök mindegy szerintem hogy miért csinálja ezt, azért mert tényleg megakar téged védeni egy ilyentől mint Ő ( bár nem hiszem hogy ez lenne a célja ) vagy mert már nem szeret. Így is úgy is ott kell hagynod bármilyen nehéz is beismerned. Nekem is volt nagyon hasonló kapcsolatom én is szerelmes voltam, de utólag már köszönöm neki hogy nem "boldogít" tovább engem. Eltelik egy kis idő és meglátod hogy tényleg helyesen döntöttél. Az én barátom is ilyen "hangulat ember" volt, ha olyan kedve volt akkor engem is szeretett, ha nem akkor meg kb képes lett volna megütni. Ő már nem szeret... Ha szeretne nem csinálná ezt. Csupán nem könnyű ennyi időt ott hagyni csak úgy mintha jelentéktelen lenne. 18 éves vagy még csak, nem kell tönkre tedd magad ilyen fiatalon egy ilyen miatt. Találsz még 100x jobbat.
2013. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Pontosan, sok fiú van még helyette, és előbb utóbb ennek vége lesz úgy is. Amúgy nem értem miért lehetett olyan, de nem is érdemli meg, hogy ezen gondolkodj egyáltalán.. Jól vagy amúgy?
2013. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ha el akarna hagyni elhagyna,szeret is meg nem is,nekem ugyan ilyen volt az elozo kapcsolatom nekem o volt az elso 2 evet voltam vele...o detto ugyan ez volt!! nem bantam meg hogy elhagytam pedig nagyon nagyon ragaszkodtam hozza meg akkor is mikor mar ossze jottem massal az sem segitett mert ugyan ugy ot szerettem akkor mondtam le rolla mikor jott egy uj szerelmem es az isteni erzes volt a sok rosz utan olyan volt mint ha ket ev ki esett volna az eletembol es nagyon megbantam hogy meg egy perc idot is ra pazaroltam!! igen ez dedo! egy igazi ferfi nem csinalja ilyeneket!!! az elozo parom 18 eves volt az uj szerelmem 34 eves lessz es teljesen mas! en 19 leszek es nagy kulonbseg van az idosebb es fiatalabbak kozt az biztos nekem sokkal jobban be jonnek az idosebb ferfiak mar nem gyerekek!!!
2013. febr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Bocsi,a kicsit erthetetlen iras miatt,de nalam akkor hajnal 3 ora volt! :) sikerult dullore jutnod vele? ird meg mi volt!
2013. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!