Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már csak akkor becsülünk meg valamit amikor nincs mellettünk? Vagy csak velem volt eddig ilyen?

Figyelt kérdés

Kezdeném az elejétől.

Új tanév, Új osztály.

Teljesen új környezetbe kerültem. Az osztályba nagyon hamar beilleszkedtem, sőt mondhatnám azt is hogy mindenkivel nagyon jó a viszonyom.

Majd, Október vége felé kicsit közelebb kerültem egy lányhoz. Eleinte barátságnak indult (mint szinte minden kapcsolat kezdete.)Én kezdtem többet érezni iránta (viszont tudtam hogy sok esély nincs mert van barátja)

De én nem vagyok az az ember, aki ez ilyenektől meghátrál, így megpróbáltam.

És mondhatni már amikor a végén voltam, visszaestem az elejére.. (csúnyán összevesztem a lánnyal)

Sajnos, én voltam a hülye, visszacsinálni már nem tudom..

A lánnyal 2 hete nem beszélünk, vagyis én próbálok de ő szarik a fejemre..

Azon a ponton vagyok, hogy nem becsültem meg amikor megkellet volna, és hogy most elveszítettem akkor jön vissza az hogy milyen jó lenne ha most velem lenne..



2013. febr. 5. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.


Meg olyan is, hogy elfelejted azt, hogy milyen rossz volt neked ez így, és most úgy gondolod, hogy jobb volt. Aztán, ha minden a régi lenne, akkor meg lehet, hogy szenvednél tovább. Gondolj bele.

2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!