Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném megismerni a meló-di...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megismerni a meló-diákos lányt a győri Audiban, aki a mellettünk lévő részlegen dolgozik a soron, és minden nap látom őt. Odamehetek hozzá, amíg dolgozik? és mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Gyakornokként vagyok ott a mellette lévő részlegen, én össze-vissza mászkálhatok a saját részlegemen belül, míg őneki a soron kell állnia. Attól félek, ha csak úgy átmennék az ő gyártósorukra, zavarnám őt a munkájában, vagy esetleg még őt baszná le a főnöke. A másik meg, hogy gondolom a lányokat naponta tucatnyi fiú próbálja pl. kávézni hívni (saját kollégái közül), vagy ismerkedni velük, így teljesen értelmetlen lenne nekem is próbálkoznom.. Vélemény?
2012. jún. 25. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
majd megkérdezem a bátyjám,ő is audis:)
2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi van?
2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát igen, sajnos van benne valami, hogy lehet másik is próbálkoznak nála SŐT tuti. NA de nem kell ilyen negatívan hozzá állni. Te is dumálgathatsz vele meg stb.


De egyébként ezen én is szoktam gondolkodni, hogy hogy a francba, valszeg mindenki más dumál vele napi szinten mert úgyis együtt vannak, én meg oda megyek mint valami kívülálló kis senki.8:. Na mind1, valami egyszerű laza szöveg kéne, elhívni kávéra vagy hasonló amit írtál is.

2012. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!