Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ezt csinálom jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt csinálom jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. De nem akarom neki egyből megmondani hogy tetszik nehogy megijedjen. Ezért arra gondoltam hogy csak célozgatok rá. Pl.mindig ő jár az eszemben meg hogy sokat gondolok rá meg hogy szoktam vele álmodni. (ezek igazak)
2015. szept. 5. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, amiket leírtál, szerintem sokkal inkább elijesztheti. Inkább dícsérd meg a haját, ruháját, alakját, stb
2015. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek nekem furak lennének :D

És ez inkább ijesztő

Csak bokolj neki :)


Talalkoztatok mar élőben? :)

2015. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En is 77% os vagyok inakbb bokoljj neki szerintem is.
2015. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez fura lenne
2015. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 noburo válasza:
Szerintem is inkább bókolj neki.:) Jól fog esni neki és valószínűleg észre fogja venni közeledésed.:)
2015. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülye ötlet.
2015. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 kérdésére válaszul. Igen találkoztunk már 4 éve ismerem nagyon jó barátok vagyunk
2015. szept. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!