Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Most kezdtem el csinálni egy...

Sasika12 kérdése:

Most kezdtem el csinálni egy blogot. Jól csinálom megérné folytatni?

Figyelt kérdés
Ha tetszik nyugodtan írjatok a vendég könyvbe.Miben változtatnátok rajta?A bejegyzések jók?Folytassam?

2014. aug. 18. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég tré...
2014. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]


bocsánat elég szétesett vagyok

2014. aug. 18. 11:30
 3/16 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni, hogy a mai gyerekek miért nem képesek szóközt tenni a pont után. Ez most divat vagy mi? MINDEN EGYES véleményezésre linkelt tiniblogon ezt látom.


Tudod, a szóköz segít tagolni a szöveget, az olvasó számára is segítség, de a számítógépes tördelést is segíti.


A vesszővel pedig ismerkedj meg, jóbarát tud lenni felsorolásoknál, illetve tagmondatok elválasztásánál.

2014. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
majd ügyelek rá.Bocsánat a rossz tagolásért
2014. aug. 18. 11:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Elgépeléseket pedig tessék javítani. Mielőtt publikálsz valamit, olvasd át. Tudod, pont mint mielőtt beadsz egy dolgozatot a suliban.
2014. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Legalább helyesen másold le...

És jobb lenne eredeti tartalmat megjeleníteni...


Egyébként szerintem egyszerűbb hátteret kéne választanod, az én szememet legalábbis irritálta olvasás közben...

2014. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az index.hu-ra kattintva kidob az eredeti oldalon ilyenkor mindig oda írom az eredeti oldalt és be is linkelem. Azt hiszem ,hogy most már miden helyesírási hibát javítottam köszönöm az észrevételeket.
2014. aug. 18. 12:04
 8/16 anonim ***** válasza:

"Legalább helyesen másold le... "

1:400 esélyt írsz, a linkelt cikkben 1:300-at írnak először, amit lejjebb 1:4000-re javítottak.


"És jobb lenne eredeti tartalmat megjeleníteni..."

Nem azt írtam, hogy plagizálsz, lopsz, mert tényleg ott a link. De attól még nem eredeti a tartalom. Ezt írod a főoldalon: "Ezen a weboldalon saját véleményem ötleteim élményeim osztom meg veletek."

2014. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen 1:4000 kijavítottam igenis a saját véleményemet osztottam meg de mivel semmi biztosítékom nem volt rá ,hogy mindenki aki olvassa a cikket hallott már a témáról ezért másoltam oda azokat a részleteket amelyeket fontos tudni ,hogy egy kicsit értelmesebbé, érthetőbbé tegyem a cikket.Köszönöm az észrevételek most már szerintem tényleg minden ki van javítva.
2014. aug. 18. 12:22
 10/16 anonim ***** válasza:
"MÁsodik"
2014. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!