Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Most kezdtem el csinálni egy...

Sasika12 kérdése:

Most kezdtem el csinálni egy blogot. Jól csinálom megérné folytatni?

Figyelt kérdés
Ha tetszik nyugodtan írjatok a vendég könyvbe.Miben változtatnátok rajta?A bejegyzések jók?Folytassam?

2014. aug. 18. 11:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tele van még hibákkal, pl:

egyáltalán

filccel

írásjelek előtt nincs szóköz, utána egy db, kivéve gondolatjelnél, ott előtte is van szóköz.


a háttér zavaró, az átlátszóság miatt így nem túl olvasható a szöveg.

a tartalom rész mehetne középre

2014. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gondolj a mobilosokra... Lepergett előttem az életem mire betöltődött, hogy hol rontottam el, hogyan tovább, a végére el is felejtettem hogy mire várok.


- legyen kevesebb a design

- a helyesírás még a kisebbik gond, a fogalmazás a problémásabb

- ne találj ki új szavakat! :)

2014. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
Nem értem, hogy miért kell mindenkinek ennyire kritikusnak lenni. Kétlem, hogy ti még ennyit is csinálnátok. Nekm nagyon tetszik a blogod, mint kin ézetben, mint ötletben, mert nem valami sablonos végre! Csak így tovább!
2014. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

> Kétlem, hogy ti még ennyit is csinálnátok.


Én 2 éve írok blogot és egyszer sem esett nehezemre átnézni az írásom a Közzététel gombra kattintás előtt. Mi több, ez a reflex már általánosban megvolt: dolgozat beadás előtt is átnéztem, mit írtam... ez azért eléggé alap dolog.

2014. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Kétlem, hogy ti még ennyit is csinálnátok"

ha valaki publikál valamit, akkor az figyeljen a minőségre is.

én mindig is figyeltem a helyesírásra minden fogalmazásomban, a szakdolgozatomban is, igaz, blogot még nem írtam, de mi a különbség?

(és most ne gyere azzal, hogy itt anoníman, kommentbe, én sem írok helyesen)

3,5 éve kezdtem a webbel foglalkozni, tehát tudom mit írok.

de akinek nem tetszik, nem kell megfogadni senkinek a tanácsát, ötleteit, annak ellenére, hogy ezt kérte.

(legtöbb esetben ez van, a pozitív kritikát elfogadja, a negatívat figyelmen kívül hagyja)

2014. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ÉN mindenkinek a Kritikáját megfogadtam :D Nem értem mi itt a probléma egyedül a . utáni szóközzel nem kezdtem semmit mert engem nem zavar és a kortársaimat se akiknek a blog íródott.
2014. szept. 17. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!