Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak fellángolás volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stark2000 kérdése:

Tényleg csak fellángolás volt és elhamarkodott ismerkedés / döntés, mert 2-3 éve azok a dolgok történtek?

Figyelt kérdés

Üdv! 15 éves fiú vagyok.. a problémám az, hogy ma szakítottam a barátnőmmel, akivel 3 napig jártam.


Előzmény: Kb. 6. -os korom óta próbáltam magamnak barátnőt találni, de sajnos 2 éven keresztül sikertelen volt, rengeteg visszautasítást kaptam, így pedig az önbizalmam is egyre szerényebb lett.


A lányt körülbelül 1 és fél hete ismerem, úgy érzem, túl korán mondtam ki neki a "bűvös" szeretlek szót, és kicsit túl reagáltam azt, hogy bejövök neki ennyi csalódás után. Első találkozáskor tetszett, sőt.. mint kiderült, ő kicsit "oda volt értem" . Véleményem szerint túl gyorsan kezdtünk bele a szerelmesdibe, hisz 2x találkoztunk csak személyesen, azon kívül chaten írogattunk egymásnak.. Szerintem egyfajta fellángolás volt, ugyanis ma mint kiderült, nem tudok megtenni érte egy kis dolgot, mert mondhatni a félelmem elnyomja az iránta érzetteket.. (ez kapcsán pedig az is eszembe jutott, hogy még gyerek vagyok ehhez) egyik legjobb barátomat megkérdeztem ezzel kapcsolatban, és azt válaszolta, hogyha kedvelem és szeretem, a félelem nem áll utat. De én nem így éreztem.. innentől kezdve pedig elkezdtem kételkedni az érzéseimben, és mivel nem akartam vele játszani, ezért inkább szakítottam vele. A helyzet az, hogy szerintem ez nem volt szerelem, csak egyfajta elhamarkodott kapcsolat, amit a fellángolás vezetett azért, mert örültem annak, hogy végre tetszek valakinek.. Most nem tudom milyen érzelmeim vannak iránta, nem is tudom eldönteni, hogy tetszik-e?! Úgy vagyok vele jelenleg, hogy gyereknek érzem magamat ilyen téren, és nem vagyok elég önálló.. A szakítást pedig a bizonytalan érzelmeim miatt tettem meg. Gondoltam hogy most nagyon rossz lesz, de jobb ha most derül ki szerintem... később ki tudja hogy esett volna neki, azzal a tudattal pedig, hogy tudom milyen ha visszautasítanak / szakítanak veled, nem akartam még nagyobb fájdalmat okozni neki..



2015. aug. 25. 23:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, remélem következő leánykánál jobban fog menni! :)
2015. aug. 26. 00:22
 12/12 A kérdező kommentje:
A "határaimat" sikerült túllépnem pont tegnap.. kitekertem rokonaimhoz mellékúton biciklivel, kb. másfél óra volt az út, de gyerekkori legjobb barátom is eljött velem, mert mondta hogy unatkozik. Kicsit izgultam az úton, mert elég szűk kanyarok voltak és beláthatatlanok.. Hiába mellék út, szokott azért arra menni 1-1 autó. Amúgy semmi baj nem történt, a közérzetem is jobb, és remek túra volt! :) Kicsit úgy érzem, hogy kíváncsibb vagyok a körülöttem lévő világra, köszi még egyszer!^^ :)
2015. szept. 13. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!