Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exemmel lassan egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel lassan egy éve szakitottunk mert én megcsoltam őt és elmondanám jogosan dobott ki persze, nagyon megbántam nem kell leoltani igen tudom,1 évig voltunk. Hogyan kaphatom vissza?

Figyelt kérdés
Ugyan ugy hordja a cuccaim és nem csak szerintem ugyan ugy szeret mint én őt. Többszöri probálkozásra is makacs és fel fergelődik akárhányszor meg lát. De sajnos most még meg kell probálkonom és nyilván ha nem jön össze nem piszkálhatom őt a szerelememmel tovább, probáltam tovább lépni de nem megy. Utolsó tervem ahol tavaly nyáron dolgozunk oda ő vissza ment pultosként és holnap anyukámmal fel megyünk strandolni meg enni és rá lát a strandra oda le fekszünk és ott fogunk nálunk ebédelni. Utána ha kevesen lesznek akkor oda megyek csak nem tudom mit mondjak neki hisz a kapcsolatról nem akarok vele beszélni csupán először baráti legyen a hangulat viszonyag hogy beszéljünk. Azóta neki nincs is senkije és egy oda figyeli édes srác, jó nem a lányok álma de én belül ami van azt imádtam meg benne és nem tudok le tenni róla . Kérlek segítsetek nagyon szépen köszönöm
2015. júl. 10. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy normalis fiu nem jonne ossze az exevel
2015. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!