Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már 2 éve hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már 2 éve hogy szakítottunk

Figyelt kérdés

Már 2 éve hogy szakítottam a barátommal,de még mindig szeretem.Azóta volt egy 1 hónapig tartó kapcsolatom(semmi komoly,nem szerettem).

Azóta nem is beszéltünk egy szót sem sajnos,de mindig vibrál köztünk a levegő ha a közelemben van.Nekem kellene közelednem felé?Vagy mit tegyek?Segítsetek



2015. jún. 13. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:
15/L
2015. jún. 13. 23:52
 2/6 anonim válasza:
100%

2 év az sok idő. De egy fiúnál tovább tart szerintem egy szakítás utáni felejtés.

Ha látod rajta, hogy te is érdekelnéd még, közeledj hozzá, tegyél olyan jelzéseket, amit nem lehet félreérteni. Ha már eltelt egy kis idő, ha elég komolyak vagytok, szerintem az a legnormálisabb, ha elmondod neki, hogy mit érzel.

Ha két év alatt nem tudtad elfelejteni, akkor szerintem ne gondolkozz, hogy mi lehet a helyes lépés! Go for it ;)


23F

2015. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Öhm... ja, előttemlévővel értek egyet! :)
2015. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.Megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni :)
2015. jún. 15. 19:04
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogyan közeledjek felé?
2015. jún. 27. 17:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig oda van értem :)
2015. júl. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!