Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottunk, elmondtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, elmondtam mindennek. Akkor jó volt elmondani mindenki előtt, de most lelki ismeretfurdalásom van. Valamikor SMS-ben bocsánatkérés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok az amit tettem... Hogy le k****ztam, meg mondtam neki, hogy takarodjon a p****ba. De azok után amit én megtettem és amennyit én szenvedtem érte, és csak annyit mondott, hogy még eltudná képzelni, de el akar felejteni... Ő se tudta mit akart. Aztán mondtam, hogy akkor mennyen a p****ba egyből más írt egy srácnak, hogy mennyire fontos neki, meg hogy szereti. Ezek után mondtam el mindennek. Persze megtudta, és egyből, hogy akkor én sose szerettem, ha ilyet tettem, így elmondtam mindennek stb...Letiltottam Facebookon, hogy ne tudjon keresni ott. Telefonon se keres. Meg is értem...


Úgy gondoltam, születésnapján, ami még 1 hónap, írok neki valami SMS-t. Összefoglalnám, hogy sajnálom amit tettem, és egy klassz csaj, illetve, hogy ne haragudjon. Szerintetek?



2015. jún. 1. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Ne SMS-ben! A személyes az sokkal...érted, az mégis csak közvetlenebb és jobban szót érthettek. Én azt mondom, ha lehet, ne SMS-ben kérj bocsánatot.
2015. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*és me várj 1 hónapot (ha lehet)
2015. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akárhol kérhetek bocsánatot, de csak elektronikusan, maximum ha felhívom. Nem tudunk találkozni, és mondta is, hogy ne is akarjam. Időben meg szinte bármikor, de most egyátalán nem kíváncsi rám.


Egyébként nem azt várom, hogy megbocsásson, csak nem akarom, hogy haragba legyünk. Semmi esélyem nincs nála, hiába szeretem őt, amit tettem az mindennek a teteje (szerintem) úgyhogy jót nem remélhetek.

2015. jún. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!