Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a viselkedés...

Bocsánatot kérjek a viselkedésemért?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok egy szakmunkás iskolában, mint élelmiszer és vegyi áru eladó. Gyakorlaton egy kis boltban vagyok gyakorlaton. Az utolsó gyakorlatos napom volt a héten, éppen a raktárban voltam és pakoltam az árukat, amikor az egyik eladó néni fia aki ott dolgozik mint takarító, a parfist a fenekembe nyomta. Nagyon mérges voltam és felpofoztam valamint megrúgtam ott a fiús ponton. Az anyukája erre nekem esett és nagyon csúnyán beszélt velem, azt mondta, hogy szégyelljem el magam és hogy mit képzelek magamról, hogy megütök egy felnőtt embert.

2015. máj. 9. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna csinálni? Ráülnöd és elrepülni vele?:D
2015. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, még bocsánatot is kell kérni. Nekem 3 lányom van, ha egyszer ilyen sztorival jönnek haza, bemegyek a munkahelyére és feldarabolom a félkegyelmű h.lyegyereket.
2015. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mond el az anyjának mitörtént ha akkor is túlsúlyoza akkor tudja hogy a fiának nem ezaz első alkalom.
2015. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nem én kezdtem, azt mondta hogy akkor sincs jogom így bánni egy felnőtt emberrel
2015. máj. 9. 18:59
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérjél.Megis mit kellett volna csinálnod?! Nagyon is megerdemelte, akkoris, ha anyuci nem igy látja.Jol tetted.
2015. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
2#-es vagyok. Nem az anyjának kell szólni, mert ő nevelte szatírnak a kis r.hadékot. Hanem a boltvezetőnek, aki ha nem akar zaklatás miatt egy munkahelyi pert a nyakába, akkor lépni fog.
2015. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkoztam, hogy szólok a főnöknek.
2015. máj. 9. 19:05
 8/26 anonim ***** válasza:

Kedveskérdező kérdz meg tőle hogy:

mien lenne hogy egy szatir oda tenné a csövét ahova nek kéne?

2015. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A öregaszonak mond
2015. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sírva mentem vissza a kollégiumba, úgy mentem be, hogy a nevelő tanárnőm meg a többiek ne lássák hogy sírtam.
2015. máj. 9. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!