Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a viselkedés...

Bocsánatot kérjek a viselkedésemért?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok egy szakmunkás iskolában, mint élelmiszer és vegyi áru eladó. Gyakorlaton egy kis boltban vagyok gyakorlaton. Az utolsó gyakorlatos napom volt a héten, éppen a raktárban voltam és pakoltam az árukat, amikor az egyik eladó néni fia aki ott dolgozik mint takarító, a parfist a fenekembe nyomta. Nagyon mérges voltam és felpofoztam valamint megrúgtam ott a fiús ponton. Az anyukája erre nekem esett és nagyon csúnyán beszélt velem, azt mondta, hogy szégyelljem el magam és hogy mit képzelek magamról, hogy megütök egy felnőtt embert.

2015. máj. 9. 18:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Megérdemelte,én még a fenekébe is tólltam volna azt a nyelet.
2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Jól tetted .

A helyedben nem hallgatnék . Meséld el a történteket, az osztályfőnöködnek, gyakorlatért felelős tanárodnak, szakoktatódnak, ha már voltál olyan buta, hogy az üzletvezetőnek nem szóltál azon nyomban . Majd a tanáraid fel veszik a kapcsolatot a boltvezetővel .

2015. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az üzletvezető péntekenként nincs bent úgyhogy neki nem is tudtam volna szólni.
2015. máj. 9. 21:30
 14/26 anonim ***** válasza:

Nehogy még te kérj "elnézést" .

FELNŐTT, egészséges, ép eszű ember ilyent nem tesz még poénból sem egy tanulóval . Erre nincs, nem lehet magyarázat és mentség a részükről .

Annak az ürgének valami defektje van .

2015. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
22 éves a srác, én 15 vagyok
2015. máj. 9. 21:43
 16/26 anonim ***** válasza:

Ezt pedig ha más nem de az eladó néni elsőként fogja elmesélni a boltvezetőnek, naná, hogy a fiát fogja védeni .

A tanáraid kérdés nélkül, helyeznének át egy másik helyre gyakszizni és neked adnának igazat . Ne hallgass .

2015. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Amúgy is tervezem, hogy átmegyek másik boltba. Három eladó van ott, de nagyon gonoszak, engem ugráltatnak, a pénztárhoz alig engedtek eddig oda, szinte mindig a raktárban vagyok, pakolok takarítok. Nekem kell utoljára elmenni. Amikor ott van a főnök akkor "rendesek" de amúgy nagyon gonoszak, szinte mindig tesznek rám valami megjegyzést
2015. máj. 9. 21:57
 18/26 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy milyen a viszonyod az eladó néni fiával, fel lehet fogni poénként is a dolgot, abban az esetben ha spanok vagytok, ha meg nem szexuális zaklatás címen még a rendőrségen is feljelentheted akár .
2015. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem csípem őt, mindig piszkál mióta ott vagyok.
2015. máj. 9. 22:15
 20/26 anonim ***** válasza:
A közvetlen közeledben, környezetedben mindenképpen beszélj felnőttel , szüleid, tanárok, boltvezető .
2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!