Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bocsánatot kérjek a viselkedés...

Bocsánatot kérjek a viselkedésemért?

Figyelt kérdés
Első éves vagyok egy szakmunkás iskolában, mint élelmiszer és vegyi áru eladó. Gyakorlaton egy kis boltban vagyok gyakorlaton. Az utolsó gyakorlatos napom volt a héten, éppen a raktárban voltam és pakoltam az árukat, amikor az egyik eladó néni fia aki ott dolgozik mint takarító, a parfist a fenekembe nyomta. Nagyon mérges voltam és felpofoztam valamint megrúgtam ott a fiús ponton. Az anyukája erre nekem esett és nagyon csúnyán beszélt velem, azt mondta, hogy szégyelljem el magam és hogy mit képzelek magamról, hogy megütök egy felnőtt embert.

2015. máj. 9. 18:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy hétfőn még gyakorlatunk lesz, szerintem bemegyek és felbontom a tanuló szerződésemet, átmegyek egy másik boltba, van egy ahol több osztálytársam is van.
2015. máj. 10. 08:01
 22/26 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a boltvezetővel, behívatta a fiút és az anyját szembesítésre, persze mindent tagadtak.
2015. máj. 11. 19:26
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát persze, ezek ilyenek. A suliba is jelezd az esetet a gyakorlati oktatás vezetőnél. És természetesen a szüleidnek is.
2015. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A szüleimmel voltam bent mert mondtam nekik mi történt, végül úgy döntöttünk, hogy egy másik boltban fogok gyakorlatozni, mivel "Egy semmilyen tényre alapozó bemondásra nem indíthatunk vizsgálatot"
2015. máj. 12. 05:35
 25/26 anonim ***** válasza:
Elképesztő...
2015. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Mindegy, felbontottam a szerződésemet, átmegyek egy másik boltba, az egyik osztálytársam azt mondta hogy ott nagyon kedvesek velük.
2015. máj. 12. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!