Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátnőmmel szakítottun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmmel szakítottunk és utána irt egy üzenetet azt hogy értette?

Figyelt kérdés

lehet hogy zizi vagyok de a volt barátnőmbe nagyon beleszerettem megkérdeztem tölle hogy van/lessz-e még esélyem nálla azt irta hogy nem.de utána még ezt irta.

"Talán te vagy az az ember akit mindig szeretni fogok valamennyire és épp ezért olyan nehéz magamban biztosnak lenni"

hogy értette?


2015. jún. 7. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem úgy erthette, hogy:


nehéz biztosnak lennie abban, hogy jól döntött-e akkor, amikor szakitottatok


( legalábbis én igy értettem volna, ha ilyet irok egy srácnak)


amúgy sejtem, hogy mennyire rossz, hogy szakítottatok, de egyébként ez a mondat nagyon aranyos és nagyon szépen meg van fogalmazva (szerintem) :)

2015. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szandra321 válasza:
Szerintem: Szeret téged de te valamit nagyon elrontottál és már nem bír benned megbízni és fáj neki a szakítás de nem hátrál meg a döntéstől ( én így értelmezném)
2015. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!