Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy a szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a szerelem rossz hatással legyen egy emberre?

Figyelt kérdés
Amíg nem voltam szerelmes teljesen nyugodt és higgadt voltam, sose "hisztiztem" feleslegesen, és ha valami bajom volt, meg tudtam oldani úgy, hogy ne bántsak meg senkit. Most meg minden percben felhúzom magam valamin. A legtöbb esetben valami apróságon, de akkor és ott, annyira nagy dolognak tűnik, hogy szét tudnék verni valakit. Pedig agresszív sem voltam ennyire :/ Már ott tartok, hogy nekem nem kell szerelem, nem akarok szeretni senkit, csak kapjam vissza a nyugodt énem. Most komolyan, ilyen létezik? Lehet, hogy nekem nem szabad szerelmesnek lennem mert megőrülök? :D
2015. júl. 6. 10:22
 1/4 anonim válasza:

Létezik, lehetséges, itt vagy rá az élő példa:)

de majd elmúlik biztosan:)

2015. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is pontosan így vagyok vele...
2015. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem csak rossz hatással lehet az emberre :D Mindig szar lesz a vége ha szerelembe keveredik valaki. Na jó nem mindig de az esetek többségében igen
2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos létezik..
2015. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!