Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig az kell, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mira1994 kérdése:

Miért mindig az kell, aki nem lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon tetszik, és szerintem én is neki. Sokat beszélünk, nagyon aranyos, kedves, stb. Csak néhányan már mondták, hogy maradjak távol tőle. Cigizik,néhányszor füvezett, meg nem jó társaságban van. De minden rossz ellenére nagyon tetszik, és ez nem tud változni. De viszont van egy másik aki nekem nem jön be. Teljesen átlagos, nem cigizik. nem füvezik, jó haverjai vannak, szoktuk beszélni, de én nem akarok tőle semmit,csak barátságot, viszont a másiktól, a rossztól igen....ez miért van így?

#szerelem #rossz #nem_lehet
2015. jún. 15. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert lány vagy. Majd 30 évesen rájössz, hogy a másikkal jobban jártál volna.
2015. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

tipikus idióta csaj vagy te is...


röhej, hogy az evolúció így alakította a női nemet, hogy a lehető legaljadékabb fiúkhoz vonzódjon, a kedves, jószívű, valóban értékes belső tulajdonságokkal rendelkező fiúkat meg lenézitek, emberszámba se veszikte, sőt sokszor ki is gúnyoljátok, porig alázzátok


undorító a női nem párválasztási szokása, hányok tőletek!

2015. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves második! A válaszodból látszik, hogy te is egy olyan srác/pasi vagy, aki csak a barátzónáig jutott a lánynál. Ha ez a véleményed, akkor miért írtad le? Ne szidd a nőket, ha meg "hánysz" ettől, akkor keress valami elfoglaltságot, és ne itt tégy ilyesfajta megjegyzéseket. Köszönöm megértésed ;)
2015. jún. 15. 12:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!