Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs sok időm megmondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok időm megmondani neki. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány, aki tetszik nekem, de nemsokára ballagás, és nem egy suliba fogunk kerülni.

Pár hónapja nagyon sokat beszélgettünk, de valamiért mostanában ha hozzá szólok, akkor nem is figyel rám, ha pedig valami csoda folytán beszélgetünk, akkor látszik rajta, hogy nem érdekli amit mondok. Ezutóbbit nem értem, mert régebben nagyon könnyen találtunk közös témát. Vettem neki egy hónapja a születésnapjára egy szép ajándékcsomagot, azt mondta, hogy nagyon örül neki, de utána egyre kevesebbet beszélt velem, bár egy városrészben lakunk. Nincs valami sok önbizalmam.



2015. máj. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem is ismertem a barátomat amikor megtetszett. Mikor halottam a nevét, végig görgettem a suli honlapján a diákokat. A 12-esek között találtam meg és gondoltam, ha nem lépek, akkor telik az idő és eltűnik. Még lett volna ismerkedni is időm, de leginkább attól féltem, hogy még várok összejön mással, ezért egyik barátja aki az osztálytársam volt odavitt hozzá és elmondtam neki minden félelem nélkül.

Nem vacilláltam túl. Elmondtam, hogy az a helyzet, hogy nagyon megtetszett nekem és szeretném jobban megismerni. Neked már megismerned nem nagyon kell, csak szimplán elmondani, hogy többet érzel iránta mint barátság.

Mi össze is jöttünk. Hajrá.

2015. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is pont attól félek, hogyha most em teszek semmit, akkor azt is elfelejti, hogy létezem, és eltűnik. Egyenlőre csak egy osztálytársam tudja, de ő nagyon sokat segít.
2015. máj. 24. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Megoldás: elhívod egy sétára és elmondod neki mit érzel.
2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem az a gyanúm, hogy az ajándékcsomag elég egyértelmű volt számára, de legalábbis már erősen sejtette, hogy többet érzel iránta. Ő pedig nem viszonozza az érzelmeid (igyekszik távol maradni tőled és még csak szóba sem állni), viszont nem mer rákérdezni sem, hogy most érzel-e iránta valamit, mert mi van, ha mégsem és ezzel saját magát égeti be.


Kevés esélyt látok arra, hogy azért lett hirtelen ilyen távolságtartó, mert érez irántad valamit, de szintén az ijedtség miatt nem meri kimutatni. A legegyszerűbb, ha odamész hozzá és megmondod neki, hogy tetszik neked. Utána elballagtok, ha rosszul sül el a dolog, legalább nem kell vele nap mint nap találkoznod és rosszul érezned magad emiatt.

2015. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!