Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam egy lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy lánnyal, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:
szeretem*
2015. jún. 23. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:
tetteiddel.
2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aaaaaaa
2015. jún. 23. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Dícsèrd meg h pl most milyen szép a haja, vagy h wow ez egy új cipő? Vagy valami hasonló. Esetleg nézz sokáig a szemébe és mondd h neked milyen szééép szemed van!!!
2015. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mosolyooogj! Sokaat :))
2015. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hu ezek a sablonok h dzep a hajad szep a szemed szerintem katasztrofa...en ezeket mar meg se szoktam hallani... ha szereted, akkor oszinten el kell neki mondani. Hivd el valahova pl vizpartra vagy vmi nagyon szep helyre..setaljatok es kozben nezz sokat a szemebe, mosolyogj ra sokat, csak hagyd h az erzeseid latszodjanak. Esetleg neha ha ultok egy mellett megsimogathatod ovatosan gyengeden a kezet, ha ugy erzed h nem gond neki akkor fel ora mulva is stb.. ha beszel figyelj ra ne csak arccal hanem fordulj fele egesz testtel, mert a testbeszed is sokat elarul. Na es aztan ha osszeszedted s batorsagod es erzesed szerint a talalka is jol alakult akkor a vege fele el is mondhatod neki h mit erzel.
2015. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!