Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy észre vegyen?...

Mit tegyek hogy észre vegyen? és hogy tudassam vele, hogy tetszik? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves lény vagyok és suli után elszoktam menni a szüleim munkahelyére dolgozni. És mivel autókkal foglalkoznak ezért sok pasi jár oda.

És itt kezdődött... egyiknap pont bent voltam és megláttam egy kb. 20-25 év körüli srácot. Mitne mondjak, szerelem volt első látásra.. kb. minden 2. héten bejön az üzletbe, de engem nem igazán akar "szemügyre venni". Köszönésekkor szokott mosolyogni. (Ez átlagos vagy csak én nekem ilyen nagyszám ez most?)

Pedig ahogy a szüleimet kérdezgettem a pasas felől, ők úgy tudják nincs barátnője. (Ismerik egymást már és jól kijönnek)

Nem tudom mit csináljak hogy észre vegyen? Vagy hogy felkeltsem az érdeklődését magam iránt?

Vagy lehet az a baj, hogy nem vagyok az esete?

Légyszives, normális válaszokat!


2015. márc. 19. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
kislány vagy még.....
2015. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint, nagy a kor különbség?
2015. márc. 19. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid nem bánnák a kapcsolatot akkor vegyél fel valami nagyon dögös ruhát és figyeld meg,hogy változik-e valami.Ezután kérd meg,hogy vigyen haza mert nagyon sietsz és csak ő segíthet rajtad.
2015. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem is parázom, hogy 20 évesen egy 16 éves lányra hajtok. Örülök, hogy még akár 5 év múlva is megtehetem!
2015. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!