Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik az osztály...

Nagyon tetszik az osztály társam de nem tudom hogy neki tetszem . Hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés
Néha oda jön hozzám és el kezd velem beszélgetni. Meg technikán kellett csinálni pompomot. Én egy másik fiú osztály társammal voltam párban mert fiú meg lány kellett hogy legyen együtt. És mi el keztük együtt csinálni és ő oda jött és nézett engem. Akivel csináltam az elment és ő egyből felválalta hogy segít. És egymáshoz ért a kezünk de kb 5 mp múlva elhúzom. Ez jelent valamit? Adnátok tanácsokat hogyan tudassam vele hogy bejön nekem?!! Előre is nagyon köszönöm
2015. febr. 19. 20:37
 1/2 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Osztály társad? Szóval te is munkás-paraszt vagy, meg ő is? Harcoljatok a kizsákmányoló tőkések ellen! Éljen a párt!
2015. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jojo néni válasza:
LOL XD
2015. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!